ĢITĀRISTU SESIJA 2019 no 20. līdz 25. oktobrim Praulienas skolā. SKATIES TIEŠRAIDES!

iesūtīts: 2019.09.23 16:26
Šogad, no 20. oktobra līdz 25. oktobrim, Madonas novada Praulienas skolā jau 23. reizi notiks mūzikas izglītojošs pasākums Ģitāristu sesija.

Muzicēt, iegūt pieredzi un radoši darboties grupās ir aicināti vokālisti, ģitāristi, basģitāristi, bundzinieki un koklētāji. Nodarbības un meistarklases vada pieredzējuši pedagogi, latviešu mūziķi un ārzemju viesi. Sesijas ietvaros notiks konkurss ”Pasaules Ritmi Praulienā”, kurā jaunajām rok grupām ir iespējas iegūt žūrijas atzinību un Praulienas pagasta pašvaldības sagatavotās balvas.

Sesijas organizatori piedāvā saistošu un izglītojoši muzikālu programmu ar meistarklasēm un nodarbībām grupās. Dalības maksā dalībniekam tiek iekļauta ēdināšana 4 x dienā, gulēšana un gultas veļa, meistarklases un nodarbības grupās, 10 koncerti, atpūtas brauciens, atlaižu kuponi no atbalstītājiem un kvalitatīvs gaismu, skaņu tehniskais ekipējums.

Ģitāristu sesijā notiek nodarbības grupās, kuras vada atzīti mūziķi, skolotāji un sava aroda pratēji - Rihards Lībietis, Egils Leimanis,Voldemārs Kalniņš, Valdis Rēbuks, Arturs Liede, Jānis Bukovskis, Jānis Altmanis, Vilnis Strods, Nils Īle, Evilena Protektore, Madara Briede, Aleksandrs Sircovs, Ingars Viļums, Zane Sniķere.

Ģitāristu sesija var lepoties ar trīs angļu kungu klātbūtni, kuri  ielidos Latvijā no Londonas un pārstāvēs rokmūzikas saknes angļu mēlē. Lielākais „stārs” no viņiem ir Džuljena Lenona izpildīto dziesmu autors, komponists un ģitārists Matt Backer, basģitārists Phil Spalding, kurš muzicējis ar Kelliju Minogu, Eltonu Džonu un daudziem citiem, kā arī ģitārists Paul Glover, kurš mūs jau otrreiz priecēs ar neatkārtojamu ģitāras skanējumu.

Nedēļas vidū sesijas programma piedāvā ekskursiju un atpūtas braucienu pie dabas uz Aronas kalnu un Smeceres sila Sporta bāzi, kur notiks sportiskas aktivitātes, ugunskurs, pirts un dziesmas.

Praulienas skolā notiks brīnišķīgi koncerti. Pirmdien Rihards Lībietis un Anneli Arro, akustiskais Trio Tre un Akustisko Ģitāru TRIO AG`3o, kurā blakus Aivaram Hermanim un Kasparam Zemītim muzicē madonietis Mārcis Auziņš. Otrdienas vakarā Praulienas skolai „jumtu cels” So Lucid Electric Feel un Very Cool People, savukārt, trešdien alternatīvās mūzikas cienītājus Praulienas skolas inscinētajā koncertzālē uzrunās Dambis un grupa Inokentijs Mārpls. Ceturtdiena paredzēta blūza smeldzei – Lavrix Band un You tubes iekarotājiem, humorroka grupai Pirmais Kurss.  Piektdien, plkst. 16.00 Praulienas skolas zālē noslēguma koncerta viesis būs Valdis Atāls. Sesijas meistaru aranžējumā dalībnieki izpildīs viņa dziesmas. Jāatzīst, ka programma ir krāšņa un, iemaksājot kaut nelielus ziedojumus Ģitāristu sesijas attīstībai, to baudīt ir aicināts ikviens.                     

Ģitāristu sesijas motīvs - Vienoti mūzikā!


Pilna pasākuma programma.                         

Vairāk informācijas: www.gitaristusesija.lvTIEŠRAIDES  - WWW.GITARISTURSESIJA.LV


21.oktobrī:
  • 1‌9:00 - Rihards Lībietis un Anneli Arro
  • 19:45 - Trio Tre
  • 20:30 - Akustisko ģitāru trip AG3'o - Auziņš, Hermanis, Zemītis 
22.oktobrī:
  • 1‌9:00 - So Lucid Electric Feel - psychedelic Blues Rock
  • 20:30 - Very Cool People - massive injection of funk&soul combined with jazz, surf & klezmer
23.oktobrī:
  • 2‌1:00 - grupa Inokentijs Mārpls
24.oktobrī:
  • 1‌9:00 - Paul Glover (GB)
  • 19:40 - Lavrix Blues Band
  • 20:30 - grupa Pirmais Kurss
25.oktobrī:
  • 1‌6:00 - noslēguma koncerts - sesijas dalībnieki meistaru vadībā un koncerta viesis - Paul Glover (GB). Koncertu vadīs Māris Olte.

Atbalsta  

Draudzējas: Junge, Papīrs, Erante, Brang

Līdzīgi domā: Sound Factory, Rock distribucion,  Brang

Par mums runā:VTV; Re;Tv; Radio NABA, Radio1; EHR, Stars 
Informāciju iesūtīja: Imants Pulkstenis
tālr. 29411619