Vingrošanas nodarbības Sarkaņos

iesūtīts: 2018.01.29 21:56
Projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Madonas novada iedzīvotājiem” ietvaros Sarkaņu pagasta iedzīvotājiem tiek piedāvāta iespēja iesaistīties veselību veicinošas vingrošanas nodarbībās.

Atgādinām, ka regulāri vingrojot, mums veselība, pašsajūta un, protams, arī izskats. Tiek nostiprināti ķermeņa muskuļi, ne tikai virspusējie, bet arī dziļie, uzlabojas stāja. Pie pareizas stājas un uz mugurkaula skriemeļiem ir mazāka slodze, tātad mazāka iespēja gūt ikdienišķās traumas, kas rada muguras sāpes.

Projekts “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Madonas novada iedzīvotājiem” tiek īstenots “darbības programmas “izaugsme un nodarbinātība” 9.2.4. Specifiskā atbalsta mērķa “uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem, jo īpaši nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem” 9.2.4.1. Pasākuma “kompleksi veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi” un 9.2.4.2. Pasākuma “pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros.

Projekts tiks īstenots no 2017. – 2019.gadam.

Projekta mērķis ir uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem Madonas novada iedzīvotājiem, jo īpaši teritoriālās, nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem, īstenojot vietēja mēroga pasākumus.Informāciju sagatavoja: Indra Veipa, projekta sabiedrisko attiecību koordinatore
Informāciju ievietoja: Ilze Riekstiņa
Copyright © 2008-2019 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »