Vingrošanas nodarbības Madonā

iesūtīts: 2018.01.26 21:50
Projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Madonas novada iedzīvotājiem” ietvaros Madonas pilsētas iedzīvotājiem tiek piedāvāta iespēja iesaistīties veselību veicinošas vingrošanas nodarbībās.

Kustību laikā organismā izdalās laimes hormoni, kas mums liek justies labāk, būt priecīgākiem. Pat pēc intensīvas un nogurdinošas darba dienas ir vērts vingrot, jo šī būs cita veida slodze – tā aizdzīs psiholoģisko un fizisko nogurumu. Vingrošana var būt kā sava veida meditācija, kad mums izdodas atslēgt domas no ikdienas rūpēm un visu savu uzmanību veltīt vingrošanai un savam ķermenim. Un tas ir ļoti svarīgi – izjust un pazīt savu ķermeniTagad Madonā iespēja veselīgi izkustēties arī pēc darba laika!

Projekts “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Madonas novada iedzīvotājiem” tiek īstenots “darbības programmas “izaugsme un nodarbinātība” 9.2.4. Specifiskā atbalsta mērķa “uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem, jo īpaši nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem” 9.2.4.1. Pasākuma “kompleksi veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi” un 9.2.4.2. Pasākuma “pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros.

Projekts tiks īstenots no 2017. – 2019.gadam.

Projekta mērķis ir uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem Madonas novada iedzīvotājiem, jo īpaši teritoriālās, nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem, īstenojot vietēja mēroga pasākumus.Informāciju sagatavoja: Indra Veipa, projekta sabiedrisko attiecību koordinatore
Informāciju ievietoja: Ilze Riekstiņa
Copyright © 2008-2019 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »