Vingrošanas nodarbības Bērzaunes pagasta "Dambīšos"

iesūtīts: 2017.12.08 11:54
Projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Madonas novada iedzīvotājiem” ietvaros bērzauniešiem tiek piedāvāta iespēja iesaistīties veselību veicinošas vingrošanas nodarbībās.

Cilvēka ķermenis ir veidots tā, lai nemitīgi būtu kustībā. Taču mūsu dzīvesveids, darba vide, fizisko aktivitāšu trūkums un ikdienas paradumi uzliek savus noteikumus. Tieši tāpēc muguras sāpes, paaugstināts asinsspiediens, liekais svars, enerģijas un dzīvesprieka zudums ir bieži sastopamas problēmas. Regulāras fiziskās aktivitātes palīdz uzturēt ķermeni veselīgā formā, tādēļ projekta ietvaros tiek organizētas veselību veicinošas vingrošanas nodarbības. No 11. decembra vingrošanas aktivitātes uzsāks Bērzaunes pagasta iedzīvotāji.Projekts “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Madonas novada iedzīvotājiem” tiek īstenots “darbības programmas “izaugsme un nodarbinātība” 9.2.4. Specifiskā atbalsta mērķa “uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem, jo īpaši nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem” 9.2.4.1. Pasākuma “kompleksi veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi” un 9.2.4.2. Pasākuma “pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros.

Projekts tiks īstenots no 2017. – 2019.gadam.

Projekta mērķis ir uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem Madonas novada iedzīvotājiem, jo īpaši teritoriālās, nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem, īstenojot vietēja mēroga pasākumus.
Informāciju sagatavoja: Indra Veipa, projekta sabiedrisko attiecību koordinatore
Informāciju ievietoja: Ilze Riekstiņa
Copyright © 2008-2018 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »