Novadu apmeklē delegācija no Moldovas

iesūtīts: 2016.07.26 12:59
No 25.-27. jūlijam Madonas novadu apmeklēja delegācija no Moldovas, lai iepazītos ar novada tūrisma produktu piedāvājumu, tūrisma uzņēmēju pieredzi, pašvaldības funkcijām tūrisma jomas attīstībā un citiem jautājumiem.

25.jūlijā domes administrācijas ēkā delegācija tikās ar domes priekšsēdētāja vietnieku Agri Lungeviču, izpilddirektoru Āri Vilšķērstu, uzņēmējdarbības un tūrisma attīstības nodaļas vadītāju Romānu Hačatrjanu un nodaļas speciālisti Ilzi Voginu.

Kā sarunas laikā domē atklāja viesi, tūrisma joma valstī ir vāji attīstīta- trūkst publiski pieejamas informācijas par pieejamajiem pakalpojumiem, jo tūrisma mājas lapas kā tādas vispār neeksistē un nav skaidrības par to, kāds vispār ir tūrisma piedāvājums valstī.

26.jūlijā delegācija apmeklēja vairākus objektus- Cesvaines pili, Z/S „Jāņkalni”, SIA „TD Sveķi”, SIA „Kokapstrādes grupa” un  SIA „Karameles”, lai iepazītos ar uzņēmējdarbības un tūrisma piedāvājumu tajos.

Delegācijas no Moldovas sastāvā ir 3 personas, Moldovas Ziemeļu reģiona attīstības aģentūras stratēģiskās plāņošanas speciālists Pāvels Curcovicī (Pavel Curcovici) un iepirkumu speciālists Denis Gudumaks (Denis Gudumac), kā arī  sadarbības pašvaldības Bričenu (rajons) Ekonomikas nodaļas vadītājs Anatolijs Turcanu (Anatolie Turcanu

Vizīte jeb vasaras skola-nometne tiek organizēta VARAM sadarbojoties ar Latvijas Lauku forumu. Vizītes pirmajās dienās delegācijas pārstāvji dalījās grupās un devās pieredzes apmaiņā uz 12 Latvijas novadiem – Dundagas, Dobeles, Tērvetes, Limbažu, Pārgaujas, Raunas, Madonas, Jelgavas, Carnikavas, Ikšķiles, Ķekavas un Bauskas novadu. Plašāka informācija 

Foto: Tikšanās domē 25.jūlijā
E.M.