Pasargāts, jo vakcinēts!

Lai aktualizētu situācijas nopietnību un aicinātu ikvienu uzdot sev jautājumu: vai esmu vakcinēts pret difteriju?, vai mani bērni un tuvinieki ir vakcinēti?, Veselības ministrija un Slimību profilakses un kontroles centrs uzsāk informatīvo kampaņu „Pasargāts, jo vakcinēts!”, kuras laikā plānots izstrādāt informatīvos materiālus, īstenot izglītojošus pasākumus mācību iestādēs, uzņēmumos un sociālās aprūpes centros, izveidot video padomnieku, kas skaidros kā pasargāt sevi no difterijas, kā arī veikt citas sabiedrību informējošas aktivitātes.
iesūtīts: 22.02.2017lasīt tālāk »

Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija “PEDAGOĢISKĀS DARBĪBAS PAMATI” B programma, 72 stundas MADONAS FILIĀLĒ

Pieteikties var tikai elektroniski, aizpildot anketu http://www.rpiva.lv/index.php?&mh=form&id=AE0E&AE0E0000=CE0E Programmas mērķauditorija: vispārizglītojošo, profesionālo un interešu izglītības iestāžu skolotāji, kuriem nav pedagoģiskās izglītības Programmas mērķis un rezultāts: pilnveidot skolotāju profesionālo kompetenci izglītības organizācijā, mācīšanās, audzināšanas un psiholoģijas pamatjautājumos Programmas apguves rezultātā tiks iegūts Sertifikāts par tiesībām veikt pedagoģisko darbību atbilstošajā jomā: Ministru kabineta noteikumi Nr. 662 Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību
iesūtīts: 22.02.2017lasīt tālāk »

25. februārī aicinām doties tradicionālajā Madonas Tautas slēpojumā

Viens no Latvijas reģioniem, kuru sniegs tik ātri nepamet ir Madona, un nu jau sesto gadu gan lielus, gan mazus ziemas baudītājus aicinām 25. februārī doties tradicionālajā Madonas Tautas slēpojumā 2017, sporta un atpūtas bāzē “Smeceres sils”. Savu dalību iespējams pieteikt 2.5 km, 10 km vai 25 km distancei, kā arī mazākos slēpot gribētājus Bērnu distancei.
iesūtīts: 21.02.2017lasīt tālāk »

Iedzīvotājiem pieejami jauni veselības nozares e-pakalpojumi

No šā gada februāra papildus valsts E-veselības portālam www.eveseliba.gov.lv arī valsts pārvaldes pakalpojumu portālā www.latvija.lv iedzīvotajiem ir pieejams daudzveidīgs veselības nozares e pakalpojumu klāsts, kas nodrošina iespēju ātri un ērti noskaidrot ar savu veselību saistītu informāciju.
iesūtīts: 15.02.2017lasīt tālāk »

1. februārī Madonā pulcējās Latvijas dizaina un mākslas skolas pasākumā “Dizaina balss”.

Pasākuma laikā skolas prezentēja savas mācību programmas un visas dienas garumā interesentiem bija apskatāmi skolu iekārtotie stendi, kuros zinoši jaunieši un pedagogi pastāstīja par dizaina un mākslas izglītības iespējām Latvijā. Pasākumā piedalījās Jaņa Rozentāla Mākslas vidusskola, Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskola „Saules skola”, Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskola, Ogres tehnikums, Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola, Rīgas Mākslas un mediju tehnikums, Valmieras Mākslas vidusskola un Rīgas Stila un modes profesionālā vidusskola
iesūtīts: 08.02.2017lasīt tālāk »

Skanīgā pēcpusdiena Madonā

Ar kuplu dalībnieku skaitu - 360 dziedātājiem, un krāšņu bērnu dziesmu programmu izskanējis 2 .- 4.klašu koru koncerts "Dzimšanas diena" 27.janvārī Madonas pilsētas kultūras namā.
iesūtīts: 30.01.2017lasīt tālāk »

DIZAINA BALSS

2017. gada 1. februārī Madonas kultūras namā pulcēsies Latvijas dizaina un mākslas vidusskolu audzēkņi, lai piedalītos modes skatē – konkursā “DIZAINA BALSS”. Apmeklētājiem būs iespēja apmeklēt skolu prezentācijas no plkst. 12:00 – 14:00. Aplūkot prezentācijas stendus, kuri tiks atvērti apskatei no plkst. 15.00 .
iesūtīts: 25.01.2017lasīt tālāk »
Copyright © 2008-2017 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »