VIDEO. Madonas novada pašvaldības prioritārās aktualitātes 2019

Stāsts par pašvaldības šī brīža prioritātēm - par tikko uzsāktajiem un veiksmīgi turpināmajiem darbiem - par izveidotajiem uzņēmējdarbības atbalsta mehānismiem, par industriālās zonas attīstību Sauleskalnā un Madonas pilsētas centrā, par lauku ceļu sakārtošanu, par atbalstu jaunā tiesu nama un stāvlaukuma izveidē Madonā, par siltumprojektu īstenošanu, par skolu attīstības projektiem - Madonas Valsts ģimnāzijas pārbūvi, mācību vides modernizāciju un jaunu tehnoloģiju ieviešanu, kā arī par sporta un atpūtas bāzes "Smeceres sils" infrastruktūras pilnveidošanu un nākotnes iecerēm.
iesūtīts: 15.08.2019lasīt tālāk »

Atzīmējot dienesta desmitgadi, godināti NMPD darbinieki

Atzīmējot desmit gadu jubileju, kopš Latvijā izveidots vienots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD), jūlija sākumā svinīgā ceremonijā NMPD sveicis savus darbiniekus no visas Latvijas. Pasniedzot apbalvojumus, dienesta direktore Liene Cipule teica paldies par darbu brigāžu mediķiem, dispečeriem, operatīvo transportlīdzekļu vadītājiem, dienesta Specializētās medicīnas centra mediķiem un citu dienesta struktūrvienību darbiniekiem.
iesūtīts: 14.08.2019lasīt tālāk »

Bēbīšu skoliņa "Asniņš" aicina uz satikšanos

Madonas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādē ,,Kastanītis” , Blaumaņa 19 biedrība ,,Kastanītis – bērniem” bebīšu skoliņa ,,Asniņš” projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Madonas novada iedzīvotājiem” ietvaros piedāvā 6 lekciju ciklus topošajām māmiņām un jaunajiem vecākiem.
iesūtīts: 15.08.2019lasīt tālāk »

Madonietis Niks Saulītis izcīna Latvijai pirmo medaļu Pasaules čempionātā rollerslēpošanā

Pirmo reizi Latvijā, Madonā norisinās pasaules čempionāts distanču slēpošanas vasaras paveidā rollerslēpošanā, kas pulcē teju 170 dalībnieku no 15 pasaules valstīm. Čempionāts 8. augustā tika atklāts ar distanci klasiskajā stilā ar intervāla startu Smeceres sila trasē, savukārt, šodien, 9. augustā, aizvadīta 200 metru sprinta distance Madonas ielās, kurā lielisku rezultātu junioru grupā, izcīnot bronzas medaļu, uzrādīja madonietis Niks Saulītis.
iesūtīts: 09.08.2019lasīt tālāk »

Lugas Madonas novadam

No 12. līdz 16. augustam Madonas novada Ļaudonā ar Latvijas Kultūras akadēmijas (LKA) Zinātniskās pētniecības centra un Madonas novada pašvaldības finansiālo atbalstu notiks radošā nometne "Lugas Madonas novadam", kurā piedalīsies un radoši sadarbosies deviņi LKA Drāmas un teksta studiju bakalaura programmas 2. kursa studenti, divi LKA Audiovizuālās un skatuves mākslas maģistra programmas 2. kursa studenti un Madonas novada amatierteātru režisori un dalībnieki.
iesūtīts: 13.08.2019lasīt tālāk »
Copyright © 2008-2019 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »