Arhīva ieraksti

Parādīti ieraksti laikā no 2020.09.01 līdz 2020.09.30

Sveicam Zinību dienā!

Tas, ko mēs apgūstam ar prieku un gandarījumu, netiek aizmirsts. Sirsnīgi sveicieni skolēniem, pedagogiem, skolu kolektīviem un skolēnu vecākiem uzsākot jauno, izaicinājumiem bagāto mācību gadu!
iesūtīts: 01.09.2020lasīt tālāk

Aicina pieteikties sociālās uzņēmējdarbības ideju un projektu konkursam

Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā izsludina pieteikšanos sociālās uzņēmējdarbības piču jeb prezentāciju konkursam “Tam labam būs augt” ar iespēju saņemt 1200 eiro finansējumu no British Council pārstāvniecības Latvijā un SEB bankas savas sociālās biznesa idejas vai projekta realizēšanai.
iesūtīts: 02.09.2020lasīt tālāk

Ar 1. septembri paaugstina atalgojumu pašvaldības sistēmā strādājošajiem

Madonas novada pašvaldības dome, turpinot 2019. gadā iesākto kursu uz līdzsvarota, konkurētspējīga atalgojuma nodrošināšanu pašvaldības sistēmā strādājošajiem, ar 1. septembri ir paaugstinājusi amata vienības amatalgas likmi pirmsskolas izglītības skolotāja palīgam par 17-20%. (Līdz šim pirmsskolas izglītības skolotāja palīga alga bija 470 eiro par likmi. No pirmā septembra tā būs attiecīgi 550 un 570 eiro (paaugstinājuma apmērs atkarīgs no izglītojamo skaita grupās). Ar 1. septembri algu paaugstinājums, algas likmi palielinot par 7%, skar arī novada pašvaldības bibliotēku un muzeju administrācijas darbiniekus un Madonas kultūras nama direktori. Savukārt, pārskatot štata vienības pašvaldības īpašuma uzturēšanas nodaļās, izstrādāta unificēta amata algu sistēma, kas ar 1. septembri ļāvusi palielināt atalgojumu arī vairākiem īpašumu uzturēšanas nodaļu darbiniekiem.
iesūtīts: 07.09.2020lasīt tālāk

Septembra peldūdens kvalitātes pārbaužu rezultāti

Veselības inspekcija (turpmāk – Inspekcija) informē, ka 31.augustā un 1.septembrī veiktas šā gada peldsezonas pēdējās ūdens kvalitātes pārbaudes 56 oficiālajās peldvietās. Rezultāti liecina, ka visās peldvietās ūdens kvalitāte atbilst prasībām un tajās peldēties ir atļauts.
iesūtīts: 07.09.2020lasīt tālāk

Atzīmējot Pasaules talku, “Zaļā josta” aicina doties dabā un atbrīvot vidi no bezatbildīgi izmestiem izsmēķiem

Šo sestdien visa pasaule tiek aicināta apvienot spēkus, piedaloties Pasaules talkā. Talkas nedēļas nogalē “Zaļā josta” izsludina vides sakopšanas fotokonkursu “Pamani – sakop – iemūžini”, kura ietvaros iedzīvotāji tiek aicināti apmeklēt savu iecienītāko vietu pie dabas, attīrot to no cigarešu izsmēķiem.
iesūtīts: 10.09.2020lasīt tālāk

Lielā Talka aicina Latvijas iedzīvotājus uz Pasaules talku

Kustība “Lielā talka” aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju šā gada 19. septembrī pievienoties akcijai “World Cleanup Day” (WCD) jeb Pasaules talkai. Šogad Pasaules talka Latvijā tiek rīkota jau trešo reizi. Latvijas iedzīvotāji aicināti iesaistīties talkas aktivitātes – gan ar apkārtējās vides sakopšanas darbiem, ko gan Latvijā ierasts darīt pavasara talkas laikā, gan ar jau tradicionālo koku sēšanas un stādīšanas akciju “Laimes koki”.
iesūtīts: 10.09.2020lasīt tālāk

Var bez maksas pieteikt atkritumu konteineru mazgāšanu un dezinfekciju

Nešķirotu sadzīves atkritumu konteineros nereti nonāk atkritumi, kuriem tur nebūtu jāatrodas. Lai konteineri to lietošanas laikā ilgāk būtu tīri un neradītu nepatīkamas smakas, atkritumi pirms izmešanas konteineros ir jāievieto atkritumu maisos un tie jāaizsien, taču vismaz reizi gadā konteinerus ir nepieciešams arī izmazgāt un dezinficēt.
iesūtīts: 16.09.2020lasīt tālāk

Gada balva cilvēku ar invaliditāti atbalstam 2020

Jau sesto gadu tiesībsargs kopā ar Invaldīdu un viņu draugu apvienību “Apeirons” un Latvijas Nacionālo bibliotēku aicina pieteikt cilvēkus un nevalstiskās organizācijas konkursam “Gada balva cilvēku ar invaliditāti atbalstam”. Gada balvas mērķis ir apbalvot un izcelt tos cilvēkus un organizācijas, kas ar savu ieguldījumu ikdienā iesaistās un pastāv par cilvēku ar invaliditāti tiesībām dzīvot pilnvērtīgu dzīvi.
iesūtīts: 18.09.2020lasīt tālāk
© 2008-2020 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »