Arhīva ieraksti

Parādīti ieraksti laikā no 2019.10.01 līdz 2019.10.31

Oktobris - Psiholoģijas dienu mēnesis

Psiholoģijas dienu pasākumi notiek laika posmā no 2019. gada 4. līdz 12. oktobrim dažādās Latvijas vietās, tiem ir dažādas tēmas un nozares, tāpēc iespēja izvēlēties pēc dažādiem kritērijiem to, kas tevi interesē.
iesūtīts: 02.10.2019lasīt tālāk »

TE IR DARBS!

Madonas novada pašvaldība (reģistrācijas Nr.90000054572) izsludina pieteikšanos uz vakanto bāriņtiesas locekļa amatu.
iesūtīts: 04.10.2019lasīt tālāk »

TE IR DARBS!

Madonas novada bāriņtiesa aicina darbā Bāriņtiesas locekļa palīgu (-dzi) uz nenoteiktu laiku.
iesūtīts: 04.10.2019lasīt tālāk »

LVM: jāmeklē inovatīva pieeja darbinieku piesaistei reģionos

Viena no būtiskākajām problēmām, ar kuru saskaras teju ikviens darba devējs, ir darbaspēka trūkums. Īpaši šī problēma ir aktuāla reģionos, kur darba devējam un darba ņēmējam “satikties” ir daudz grūtāk. Līdz ar to, darba devējiem ir jādomā par inovatīvu pieeju sadarbībā ar darbiniekiem.
iesūtīts: 07.10.2019lasīt tālāk »

Bēbīšu skoliņa "Asniņš" aicina uz satikšanos

Madonas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādē ,,Kastanītis” , Blaumaņa 19 biedrība ,,Kastanītis – bērniem” bebīšu skoliņa ,,Asniņš” projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Madonas novada iedzīvotājiem” ietvaros piedāvā 6 lekciju ciklus topošajām māmiņām un jaunajiem vecākiem.
iesūtīts: 08.10.2019lasīt tālāk »

VUGD aicina - pirms apkures sezonas parūpējies par sava mājokļa ugunsdrošību!

Iestājoties rudenīgam un vēsākam laikam, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņem arvien vairāk izsaukumus uz ugunsgrēkiem, kas ir saistīti ar apkures lietošanu – netīrītiem dūmvadiem, bojātu un nepareizu apkures ierīču lietošanu. Tādēļ, sākoties apkures sezonai, VUGD aicina iedzīvotājus iztīrīt dūmvadus, pārbaudīt apkures ierīces un uzstādīt dūmu detektorus!
iesūtīts: 08.10.2019lasīt tālāk »

Pirmo reizi Latvijā aicina ģimenes izstrādāt viedierīču lietošanas noteikumus

Lai veicinātu vecāku un bērnu savstarpējo komunikāciju par digitālajām aktivitātēm, Samsung skola nākotnei projekta “Skolēna Digitālais IQ” ietvaros izsludināts konkurss “Ģimenes digitālās veselības vienošanās”. Ģimenes tiek aicinātas izrunāt un vienoties par viedierīču lietošanas noteikumiem, tā veicinot tehnoloģiju izmantošanu pozitīvā un veselīgā veidā.
iesūtīts: 10.10.2019lasīt tālāk »

Satiksmes ministra vizīte Madonā

Satiksmes ministrs Tālis Linkaits š.g. 17. oktobrī reģionālajā vizītē apmeklēja Madonu. Madonā ministrs apskatīja dzelzceļa staciju un tikās ar novada pašvaldības pārstāvjiem, ar kuriem pārrunāja jautājumus par ceļu infrastruktūru un citām aktualitātēm.
iesūtīts: 18.10.2019lasīt tālāk »

Rododendru stādīšana Mežaparka Lielās estrādes teritorijā

119 Latvijas pašvaldības kopā ar Rīgas domi un SIA “Rīgas meži” šodien, 18.oktobrī, pie Mežaparka Lielās estrādes stādīja rododendrus, tādējādi rotājot simbolisko latviešu savienošanās un kopā sanākšanas vietu. Svinīgajam pasākuma tika dots nosaukums “Rododendru krāšņums dziesmu priekam”.
iesūtīts: 18.10.2019lasīt tālāk »

Atklāts feldšerpunkts Lazdonā

Madonas novada pašvaldības dome ar š.g. 28.februāra sēdes lēmumu atbalstīja Lazdonas feldšeru punkta izveidi Lazdonas pagasta pārvaldes telpās Meža ielā 2, Lazdonā.
iesūtīts: 18.10.2019lasīt tālāk »
Copyright © 2008-2019 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »