Pieņem lēmumu par izpilddirektores atbrīvošanu no amata

Šodien, 10 augustā, Madonas novada pašvaldības dome ārkārtas sēdē ar balsu vairākumu pieņēma lēmumu atbrīvot Vitu Robalti no Madonas novada pašvaldības izpilddirektores amata. Deputāti balsojumā izteica neuzticību, pamatojoties uz izpilddirektores veiktajām darbībām.
iesūtīts: 10.08.2020lasīt tālāk

PAŠVALDĪBA SKAIDRO 26. Ar 1. septembri ēdināšanas pakalpojums bērnudārzos būs bez maksas

30. jūlija Madonas novada pašvaldības domes sēdē ar mērķi atbalstīt ģimenes ar bērniem, deputāti nobalsoja par priekšlikumu piešķirt atlaidi 100% apmērā maksai par ēdināšanas pakalpojumiem pirmsskolas izglītības iestāžu un izglītības grupu izglītojamiem un 100% atlaidi maksai par brokastu, launaga un vakariņu sniegtajiem pakalpojumiem vispārizglītojošo skolu izglītojamiem, nosakot, ka izglītības iestāžu vadītāji ir atbildīgi par precīzu un savlaicīgu datu sniegšanu ēdināšanas pakalpojumu maksas aprēķināšanai un atlaides piešķiršanai izglītības iestāžu izglītojamiem.
iesūtīts: 31.07.2020lasīt tālāk

Atbalsta ieceri “Rupsalās” veidot Barkavas pansionāta filiāli

Pieprasījums pēc kvalitatīva sociālās aprūpes pakalpojuma valstī pieaug un arī uz vietām Madonas novada pašvaldības pansionātos saskaņā ar pašvaldības Sociālā dienesta vadītāja Gundara Riekstiņa sniegto informāciju ir izveidosies aptuveni 50 cilvēku liela rinda. Centienos risināt šo problēmu, kā arī rast funkcionālu pielietojumu pašvaldības īpašumā esošajām tukšajām ēkām, Madonas novada dome 30. jūlija sēdē konceptuāli atbalstīja jautājumu par Barkavas pansionāta filiāles izveidošanu Madonas novada pašvaldībai piederošajā īpašumā “Ošupes pamatskola”, plašāk pazīstams arī kā ”Rupsalas”.
iesūtīts: 07.08.2020lasīt tālāk

Jauns rekords “Elektronikas šķiratlonā” – Madonas novadā sašķirotas 27,12 tonnas elektroiekārtu

Madonas novadā noslēdzies Latvijas Zaļā punkta kopā ar veikaliem “top!” un SIA “Eco Baltia vide” rīkotās kampaņas Vislatvijas “Elektronikas šķiratlons” 2.posms. Tā laikā tika nodrošināta elektroiekārtu izvešana iedzīvotāju pieteiktajās adresēs. Kopumā Madonas novadā kampaņai pieteicās starp visiem novadiem lielākais iedzīvotāju skaits – 151 dalībnieks, otrreizējai pārstrādei nododot rekordlielu elektrotehnikas apjomu – 27,12 tonnas.
iesūtīts: 06.08.2020lasīt tālāk

Madonā uzstādīts āra florbola laukums ar mākslīgo segumu

Mākslīgie segumi āra sporta laukumiem kļūst par aizvien pieprasītāku risinājumu sporta spēļu treniņu un sacensību rīkošanai. Arī Madonas novada florbolisti vasaras sezonā varēs slīpēt savu meistarību ne tikai sporta zālē, bet arī zem klajas debess, jo pagājušajā nedēļā Madonas pilsētas estrādē, tika uzstādīts āra florbola laukums ar mākslīgo segumu.
iesūtīts: 05.08.2020lasīt tālāk

Atsāk kursēt maršruta Nr.7702 Madona–Pļaviņas–Ērgļi autobuss

No 2020. gada 3. augusta pirmdienās, trešdienās un piektdienās atsāk kursēt maršruta Nr.7702 Madona–Pļaviņas–Ērgļi autobuss, kas no Madonas autoostas izbrauc plkst.11.20 un no pieturas Ērgļi – plkst.14.25. Reisi netika izpildīti, jo sakarā ar ārkārtējo situāciju valstī samazinājās pasažieru skaits.
iesūtīts: 04.08.2020lasīt tālāk

Jānim Bērziņam - 90!

Vakar, 29 jūlijā, tuvinieku, bijušo darba kolēģu, Madonas novada pašvaldības pārstāvju, viņa dibināto un diriģēto koru dalībnieku sumināts, savu 90 gadu jubileju atzīmēja Jānis Bērziņš.
iesūtīts: 30.07.2020lasīt tālāk

Madonas pilsētas vidusskolā noris rekonstrukcijas darbi

Madonas novada pašvaldība izglītības iestāžu infrastruktūras sakārtošanā un mācību vides uzlabošanā šogad turpina īstenot vairākas aktivitātes. Nozīmīgākās no tām – jau iesākto būvdarbu turpināšana Madonas Valsts ģimnāzijas ēkā, un šomēnes uzsāktie rekonstrukcijas darbi Madonas pilsētas vidusskolā.
iesūtīts: 29.07.2020lasīt tālāk

Donoru diena Madonā!

Iesaistoties asinsdonoru kustībā, ikvienam ir iespēja palīdzēt nelaimē nonākušajiem, kam nepieciešamas asinis. Viena ziedotā asins deva var palīdzēt pat trīs cilvēkiem.
iesūtīts: 05.08.2020lasīt tālāk

Par vietvārdu piešķiršanu

Madonas novada pašvaldībā tika saņemts Valsts valodas centra atzinums “Par oficiālo vietvārdu piešķiršanu” ar lūgumu piešķirt oficiālu vietvārdu atzinumā minētajiem Madonas novada Vestienas pagasta teritorijā esošajam ūdensobjektam.
iesūtīts: 05.08.2020lasīt tālāk

VNF nodrošina bezmaksas konsultācijas grāmatvedības jautājumos NVO

Lai Vidzemes nevalstiskās organizācijas (NVO) varētu kvalitatīvi sakārtot savu grāmatvedību, tām nepieciešama kvalitatīva speciālista konsultācija. Pateicoties Kultūras ministrijas atbalstam, individuālās grāmatvedības konsultācijas pieejamas bez maksas jebkurai biedrībai un nodibinājumam. Konsultācijas piedāvā Valmieras novada fonds (VNF).
iesūtīts: 03.08.2020lasīt tālāk

Atbalsts bērniem ar funkcionāliem traucējumiem Vidzemes plānošanas reģiona deinstitucionalizācijas projektā “Vidzeme iekļauj”

Vidzemes plānošanas reģiona deinstitucionalizācijas projekta “Vidzeme iekļauj” ietvaros bērnam ar funkcionāliem traucējumiem, kuram ir noteikta invaliditāte un ir sagatavots individuālais atbalsta plāns, ir iespēja saņemt individuālajā atbalsta plānā norādītos pakalpojumus līdz 100 pakalpojuma reizēm bērna pilnvērtīgas attīstības un dzīves kvalitātes veicināšanai pie vecāku izvēlēta speciālista.
iesūtīts: 03.08.2020lasīt tālāk

Krievijas Federācijas vēstniecība Latvijā plāno rekonstruēt Madonas Brāļu kapus

Otrdien, 21 jūlijā, Madonas novada pašvaldību darba vizītē ar mērķi pārrunāt ieceri par Madonas pilsētā esošo padomju armijas karavīru Brāļu kapu atjaunošanu un labiekārtošanu apmeklēja Krievijas Federācijas vēstniecības Latvijā padomnieks, Konsulāras nodaļas vadītājs Sergejs Nuppa un galvenais inženieris Maksims Ardejevs. Vizītes laikā Madonas novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Zigfrīds Gora, domes deputāts Andris Dombrovskis un Madonas pilsētas pārvaldnieks Guntis Ķeveris ar vēstniecības pārstāvjiem pārrunāja plānoto kapu teritorijas renovāciju, kas tiks veikta saskaņā ar vēstniecības izstrādāto remonta un rekonstrukcijas darbu plānu.
iesūtīts: 24.07.2020lasīt tālāk

Latvijā norit lauksaimniecību skaitīšana

Vēl joprojām Centrālā statistikas pārvalde (CSP) aicina visas lauku saimniecības, kas nodarbojas ar lauksaimniecisko ražošanu – apsaimnieko lauksaimniecības zemi vai audzē lauksaimniecības dzīvniekus, vai uztur zemi labā lauksaimniecības un vides stāvoklī neatkarīgi no tā, vai apsaimnieko īpašumā esošo zemi vai nomā no citiem lauksaimniekiem, piedalīties visaptverošā lauksaimniecību skaitīšanā. Lauksaimniecības skaitīšanas informācija kalpos nozares analīzei un lēmumu pieņemšanai, kā arī nodrošinās lauksaimniecības politikas un lauku attīstības plānošanai nepieciešamo informāciju.
iesūtīts: 14.07.2020lasīt tālāk
© 2008-2020 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »