Latvija uzņems Pasaules čempionātu rollerslēpošanā

Šovasar pirmo reizi Latvijā norisināsies Pasaules čempionāts rollerslēpošanā. Labākie sportisti junioru un pieaugušo grupās no aptuveni 20 pasaules valstīm no 7. līdz 11. augustam tiksies “Smeceres sila” trasē, Madonā. Īpaši interesanti skatītājiem būs čempionāta pilsētas posmi, kas notiks Madonas ielās. Četrus iepriekšējos gadus Madonā norisinājās Pasaules kausa posmi, tomēr šis ir pirmais gads, kad tiks uzņemts Pasaules čempionāts.
iesūtīts: 18.07.2019lasīt tālāk »

Piedalies “Stikla šķiratlonā” un bez maksas atbrīvojies no liekās stikla taras

Vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide” sadarbībā AS “Latvijas Zaļais punkts” un veikaliem “top!” aicina piedalīties Vislatvijas “Stikla šķiratlonā”. Katram, kuram privātajā vai lauku mājā sakrājušās izmantotas un vairs nevajadzīgas stikla burkas vai pudeles, tagad ir iespēja tās bez maksas nodot savā dzīvesvietā. Visi projekta dalībnieki piedalīsies arī izlozē, kur varēs laimēt veikala “top!” dāvanu kartes.
iesūtīts: 27.06.2019lasīt tālāk »

AS “BALTICOVO” Madonā atklāj Latvijā pirmo lielizmēra brīvās turēšanas vistu novietni

Sperot būtisku attīstības soli un domājot par patērētāju vēlmēm, AS “Balticovo" atklāj Latvijā pirmo lielizmēra brīvās turēšanas vistu novietni. Madonas brīvās turēšanas vistu novietnē ir 20 000 putnu, kuriem ir pieejams astoņus hektārus liels pastaigu laukums, katram putnam atvēlot četru kvadrātmetru platību. Šī ir pirmā lielizmēra brīvās turēšanas vistu novietne Latvijā.
iesūtīts: 11.07.2019lasīt tālāk »

TE IR DARBS!

Kalsnavas pamatskola ar 2019.gada 1.septembri aicina darbā bioloģijas, ķīmijas un fizikas skolotāju (skolotājus).
iesūtīts: 17.07.2019lasīt tālāk »

TE IR DARBS!

Lazdonas pamatskola ar 2019.gada 1.septembri aicina darbā angļu valodas skolotāju un speciālo vai sociālo pedagogu.
iesūtīts: 11.07.2019lasīt tālāk »

Bēbīšu skoliņa "Asniņš" aicina uz satikšanos

Madonas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādē ,,Kastanītis” , Blaumaņa 19 biedrība ,,Kastanītis – bērniem” bebīšu skoliņa ,,Asniņš” projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Madonas novada iedzīvotājiem” ietvaros piedāvā 6 lekciju ciklus topošajām māmiņām un jaunajiem vecākiem.
iesūtīts: 25.06.2019lasīt tālāk »

Izmēģinājuma projektam ir pozitīvi rezultāti

Kopš pērnā gada septembra Labklājības ministrija sadarbībā ar pašvaldībām ar Eiropas sociālā fonda līdzfinansējumu īsteno izmēģinājuma projektu, kura mērķis ir izmēģināt jaunu pieeju sociālo pakalpojumu finansēšanā - individuālo budžeta modeli. Projekta laikā 100 bērni ar invaliditāti un viņu ģimenes no 10 Latvijas pašvaldībām saņem individualizētu atbalstu - sabiedrībā balstītus sociālos pakalpojumus.
iesūtīts: 11.07.2019lasīt tālāk »

TE IR DARBS!

Jāņa Simsona Madonas mākslas skola aicina darbā direktora vietnieku (-ci) mācību un audzināšanas darbā.
iesūtīts: 01.07.2019lasīt tālāk »

Septembrī banku kodu kartes vairs nebūs spēkā; Madonā 1693 iedzīvotāju draud palikt ne tikai bez internetbankas, bet arī valsts e-pakalpojumiem

Līdz ar stingrākām ES prasībām attiecībā uz klientu digitālu autentifikāciju Swedbank jau 2019. gada 9. septembrī pilnībā pārtrauks kodu karšu izmantošanu. Pēc Swedbank jūnijā apkopotās statistikas par atlikušajiem kodu karšu lietotājiem, 1693 Madonas iedzīvotāju aizvien izmanto kodu kartes.
iesūtīts: 01.07.2019lasīt tālāk »

SIA “Madonas namsaimnieks” informē un atgādina

Atkritumu šķirošana aizvien kuplākam skaitam Latvijas iedzīvotāju kļūst par ikdienas paradumu. Plastmasas PET pudeles, stikla pudeles un burkas, baterijas un papīrs – šīs lietas ir katra kārtīga šķirotāja redzeslokā. Nereti, stāvot pie atkritumu šķirošanas konteineriem ar nedēļas laikā uzkrājušos ”bagātību”, nav nemaz tik viegli izšķirties, kurā konteinerā ko likt, lai gūtu pārliecību, ka sašķirotais nonāks pārstrādē. Tieši tādēļ SIA Madonas namsaimnieks vēlreiz atgādina par nepieciešamību atbildīgi izturēties pret pareizu atkritumu šķirošanu un rūpēties par to, lai šie atkritumi tiktu izmesti tieši tiem paredzētajos konteineros.
iesūtīts: 25.06.2019lasīt tālāk »
Copyright © 2008-2019 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »