Izlaidumu norise šovasar

Katra izglītības posma likumsakarīgs noslēgums ir dokumenta par izglītības ieguvi saņemšana, un tas ir svarīgs brīdis kā pirmsskolu, sākumskolu, pamatskolu un vidusskolu beidzot, tā arī profesionālo skolu, mūzikas, mākslas, sporta skolu un arī augstskolu absolventiem.
iesūtīts: 29.05.2020lasīt tālāk

Meklē risinājumus ģenerālmajora Nikolaja Jakuņina pārapbedīšanai

Īstenojot Madonas novada pašvaldības projektu “Vispārējās izglītības iestāžu mācību vides uzlabošana Madonas novadā”, pašlaik noslēgumam tuvojas pārbūves darbi Madonas Valsts ģimnāzijas ēkā (Skolas iela 10, Madona), kurā līdz pilsētas izglītības iestāžu reorganizācijai atradās Madonas pilsētas 2. vidusskola.
iesūtīts: 27.05.2020lasīt tālāk

Jaunas nojumes tirgotājiem!

Biedrība “Dēstu tirgus “Zaļie pirkstiņi”” ar Madonas novada pašvaldības un Madonas novada fonda atbalstu realizējusi Leader projektu “Madonas Dēstu tirgus labiekārtošana” Madonā, Rīgas ielā 2A, uzstādot jaunas MittHus ražotās nojumes tirgotājiem.
iesūtīts: 21.05.2020lasīt tālāk

Piesakies Vislatvijas “Elektronikas šķiratlonam” Madonas novadā un laimē balvas!

Vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide” sadarbībā ar Latvijas Zaļo punktu un veikaliem “top!” šķirošanas kampaņā Vislatvijas “Elektronikas šķiratlons” aicina Madonas novada iedzīvotājus līdz 20.jūlijam pieteikt nolietoto un vairs nevajadzīgo elektroiekārtu bezmaksas izvešanu no savām mājsaimniecībām vai uzņēmumiem. Piedaloties kampaņā, iedzīvotājiem būs iespēja laimēt noderīgas balvas – veikalu “top!” dāvanu kartes 20 un 30 eiro vērtībā.
iesūtīts: 20.05.2020lasīt tālāk
© 2008-2020 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »