TE IR DARBS!

SIA “Bērzaunes komunālais uzņēmums”, reģ.nr. 48703002782, piedāvā darbu bilancspējīgam grāmatvedim uz pilnu slodzi.
iesūtīts: 18.04.2019lasīt tālāk »

Valsts prezidents š.g. 3. maijā svinīgā ceremonijā Rīgas pilī pasniegs augstākos Latvijas valsts apbalvojumus

Valsts prezidents Raimonds Vējonis 2019. gada 3. maijā svinīgā ceremonijā Rīgas pilī pasniegs augstākos Latvijas valsts apbalvojumus – Triju Zvaigžņu ordeni, Viestura ordeni un Atzinības krustu. Augstākie valsts apbalvojumi tiks pasniegti personām gan par atsevišķu izcilu darbu profesijā, gan mūža ieguldījumu un panākumiem bagātu darbību.
iesūtīts: 16.04.2019lasīt tālāk »

Par traktortehnikas valsts tehniskajām apskatēm, traktortehnikas eksamināciju un apliecību maiņu

Lai piedalītos ceļu satiksmē, t.sk., arī pirms pavasara darbu uzsākšanas, traktortehnika un tās piekabes jāsagatavo un jāuzrāda ikgadējai tehniskajai apskatei. Ar 2019.gada martu Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra (turpmāk-VTUA) ir atklājusi lauksaimniecības sezonas sākumu, t.i., ir dodas maksimāli tuvu traktortehnikas atrašanās vietai veikt valsts tehnisko apskati.
iesūtīts: 19.03.2019lasīt tālāk »

Deinstitucionalizācija Madonas novada pašvaldībā

Vidzemes plānošanas reģions 2016.gadā noslēdza sadarbības līgumu ar Madonas novada pašvaldību par dalību projektā “Vidzeme iekļauj”, lai realizētu deinstitucionalizācijas procesu Madonas novada pašvaldībā, veidojot iekļaujošāku sabiedrību un sniedzot sabiedrībā balstītus sociālos pakalpojumus bērniem ar funkcionāliem traucējumiem, bērniem ārpusģimenes aprūpē un pieaugušajiem ar garīga rakstura traucējumiem.
iesūtīts: 17.04.2019lasīt tālāk »

Madonas novadam tiks izstrādāta jauna vizuālā identitāte

Lai spētu skaidrāk pozicionēt Madonas novada (uz labklājību orientētu, aktīvu, dabai draudzīgu) tēlu, izceltu mūsu priekšrocības attiecībā pret citiem novadiem, kā arī skaidrotu novada nozīmi Vidzemes, Latvijas, kā arī Eiropas mērogā, 2019. gada vasarā, sagaidot Madonas novada desmitgadi, plānots izstrādāt jaunu novada zīmola identitāti.
iesūtīts: 04.04.2019lasīt tālāk »

PAŠVALDĪBA SKAIDRO 15. Par Mētrienas pamatskolas reorganizāciju

Madonas novada pašvaldības skolu tīkla sakārtošana ir jautājums, kas aktuāls pēdējo gadu laikā. Valstī esošā tendence bērnu skaitam samazināties ir būtiski jūtama arī mūsu novadā. Šādu situācijas izveidi ir ietekmējusi zemā dzimstība un sociālekonomiskie apstākļi (iedzīvotāju migrācija).
iesūtīts: 02.04.2019lasīt tālāk »

Maijā gaidāma nākamā pieteikšanās mācībām pieaugušajiem

Ceturtā pieteikšanās mācībām Valsts izglītības attīstības aģentūras pieaugušo izglītības projektā "Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide" paredzēta šī gada maijā. Šoreiz strādājošie iedzīvotāji varēs izvēlēties mācības 12 dažādās nozarēs, kā arī astoņās mūžizglītības kompetencēs.
iesūtīts: 12.03.2019lasīt tālāk »

Bēbīšu skoliņa "Asniņš" aicina uz satikšanos

Madonas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādē ,,Kastanītis” , Blaumaņa 19 biedrība ,,Kastanītis – bērniem” bebīšu skoliņa ,,Asniņš” projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Madonas novada iedzīvotājiem” ietvaros piedāvā 6 lekciju ciklus topošajām māmiņām un jaunajiem vecākiem.
iesūtīts: 11.04.2019lasīt tālāk »

Modes skate "Madonas pavasaris"

Esiet aicināti uz vispārizglītojošo skolu un interešu izglītības iestāžu šūšanas, modelēšanas, defilē un citu programmu audzēkņu veidoto kolekciju modes skati "Madonas pavasaris".
iesūtīts: 03.04.2019lasīt tālāk »
Copyright © 2008-2019 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »