.

Noskaidroti uzvarētāji Madonas novada kausa izcīņā florbolā vīriešiem

iesūtīts: 2015.04.30 09:10
25.-26.aprīlī, Madonas pilsētas sporta centrā norisinājās Madonas novada kausa izcīņas sacensības florbolā vīriešiem.

Kausa izcīņā piedalījās komandas – Brendoni, Jaunkalsnava, Cesvaine, Jaunie Veterināri, Andrušku buļļi un Kusa. Komandas tika sadalītas divās apakšgrupās, kur izspēlēja katrs ar katru vienu riņķi noskaidrojot pusfinālistus. Pusfinālā Andrušku buļļi ar rezultātu 10:4 uzvarēja Cesvaines komandu, bet Brendoni ar rezultātu 10:3 uzvarēja Kusas komandu. Spēlē par 5.vietu, Jaunie Veterināri ar rezultātu 4:1 uzvarēja Jaunkalsnavas komandu. Par Madonas novada pašvaldībās dāvātajām bronzas medaļām sacentās Kusas un Cesvaines komandas. Ar rezultātu 5:2 uzvarēja un bronzas medaļas ieguva Kusas komanda. Finālspēlē sacentās Andrušku buļļi un pagājušā gada kausa ieguvēji Brendoni. Pirmajā puslaikā Andrušku buļļi izvirzījās vadībā ar 3:0 un pārsvaru nosargāja arī otrajā puslaikā. Spēles gala rezultāts 4:2 Andrušku buļļu labā un izcīnītas zelta medaļas. Komandai Brendoni sudraba medaļas. Par kausa izcīņas labāko vārtsargu tika atzīts Valērijs Bodnieks/Andrušku buļļi/, bet kausa izcīņas rezultatīvākais spēlētājs Edgars Gailums/Brendoni/ - 12.punkti(10 vārti +2 piespēles). Godalgoto vietu ieguvēji saņēma Madonas novada pašvaldības dāvinātās medaļas un kausus.