BBBL 1.posmā Valmierā

iesūtīts: 2023.10.06 13:27
No 29.09.-01.10.2023. Madonas BJSS U11 (2013.g.dz.) zēnu komanda ieradās Valmierā, lai piedalītos pirmajā posmā.

Pirmajā posmā piedalījās 8 komandas no Latvijas (5), Igaunijas (2), un Lietuvas (1).

Visām komandām bija ļoti aizraujošas spēles un lieliska pieredze. Dažām komandām šis bija pirmais turnīrs un pieredze, nakšņojot prom no mājām. Visas komandas, kas piedalījās pirmajā posmā, ieguva vismaz 1 uzvaru, parādot, ka neskaitot DSN komandu citu dalībnieku komandu līmenis bija diezgan līdzīgs.

Madonas BJSS jaunie basketbolisti 29. septembrī turnīru sāka ar cīņu pret Limbažu komandu. Spēle ritēja gana līdzīgi, tomēr zaudējums 22:30 (D.Suraks 8, H.Jefremovs 4, J.Liepiņš 4, R.Krišāns 2, K.Ābrams 2, R.Kukārs 2 p.).

Otrajā spēlē cīnījāmies pret Lietuvas Visagino KM. Mūsu komandai izdevās uzvarēt trešo ceturtdaļu, bet pārējās un visā spēlē pārāki ar 38:58 bija lietuvieši (H.Jefremovs 8, J.Liepiņš 7, M.Boika 6, D.Suraks 6, K.M.Rudovičs 4, E.Līcītis 4, R.Krišāns 2, K.Ābrams 1 p.).

30. septembra pirmajā dienas spēlē atzinām Igaunijas Tartu komandas pārākumu 33:40, bet izdevās uzvarēt otro ceturtdaļu (J.Liepiņš 10, D.Suraks 7, K.M.Rudovičs 4, H.Jefremovs 4, R.Krišāns 3, K.Ābrams 2 p.).

Otrajā dienas spēlē tikāmies ar Igaunijas Viljandi SK komandu. Uzvarējām otrajā un trešajā ceturtdaļā, bet visā spēlē atzinām Viljandi SK pārākumu ar 21:45 (J.Liepiņš 8, E.Līcītis 6, D.Suraks 3, M.K.Rudovičs 2, R.Krišāns 2 p.).

Trešajā 1.posma dienā 1.oktobrī cīnījāmies ar vietējo Bertānu Valmieras Basketbola skolas komandu. Uzvarot visās ceturtdaļās- izcīnīta pirmā uzvara BBBL turnīra ietvaros ar 50:20 (K.Ābrams 11, E.Līcītis 8, J.Liepiņš 8, D.Suraks 6, R.Krišāns 5, H.Jefremovs 4, J.Ļubka 4, M.Boika 2, K.M.Rudovičs 2 p.).