Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs pārsteidzoši triumfē Hāgas turnīrā

iesūtīts: 2018.01.08 11:35
Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs svētdienas vakarā sensacionāli triumfēja pasaules tūres četru zvaigžņu turnīrā Hāgā, finālā negaidīti viegli ar 2-0 (21:14, 21:12) sagraujot poļus Pjotru Kantoru/Bartošu Losjaku.

Pļaviņam/ Točam šis bija pirmais turnīrs kopā, jo pagājušajā sezonā abiem bija cits pārinieks.

Finālā pirmā seta sākumā Pļaviņš/ Točs pēc kļūdām nonāca zaudētājos ar 1:5. Vēl pirmā seta vidū poļi bija vadība ar 10:7, bet turpinājumā Pļaviņš/ Točs pārņēma iniciatīvu. Pļaviņš lieliski spēlēja aizsardzībā, bet Točs bieži bloķēja pretinieku sitienus, kas ļāva nākamā spēles posmā būt pārākiem ar 14:4 un uzvarēt pirmo setu ar 21:14.

Otrajā setā līdzīga cīņa ritēja tikai pirmajās izspēlēs, bet tad atkal laukumā dominēja Pļaviņš/ Točs. Pēdējās izspēlēs poļi pat īsti neizrādīja cīņu, un Latvijas duets pārsteidzoši kļuva par Hāgas turnīra uzvarētājiem.

Pļaviņš/ Točs turnīrā bija izlikti ar 17. numuru, bet poļiem, kuri pasaules rangā ir ceturtajā vietā, bija izlikti kā otrie.

Informācijas avots: DELFI sports