.

“Kārums kauss” otrais posms

iesūtīts: 2017.01.06 08:21
VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas rīkotās “Kārums kausa” izcīņas otrā posma turnīriem pieteikušās 138 komandas, pārspējot rudenī sasniegto rekordu (124).

“Kārums kausa” izcīņas otrās kārtas turnīri notika Cēsīs, Jelgavā, Limbažos, Madonā, Mārupē, Ogrē, Saldū, Tukumā, kā arī trijās sporta zālēs Rīgā (“Juglā”, “Rīdzenē” un Imantas vidusskolā).Mazie basketbolisti sacentās basketbola elementu stafetē, kā arī aizvadīja vairākas spēles uz zemajiem groziem (260-270 cm) ar 5.izmēra bumbām.Spēles risinājās 4x8 minūtes.Komandā nedrīkst būt mazāk par 8 spēlētājiem. Katram spēlētājam jāizlaiž vismaz viena ceturtdaļa.U10 grupā katrā komandā vienlaikus laukumā var būt četri spēlētāji.

U-10(2007.g.dz.) komanda Madona ar 50:29 pieveica Jēkabpili, 46:34 uzvara pret Rēzeknes “Ezerzeme”, bet 30:63 zaudējums Līvānu komandai. Komanda Madona/Ērgļi zaudējums Rugājiem 25:34, bet uzvaras pār Madona2 52:23 un 61:11 Jēkabpils2 komandām. Komanda Madona2(2008./9.g.dz.)-kurā trenējas tikai 6 zēni un gaidām joprojām vēl jaunus basketbolistus-zaudēja Madona/Ērgļi 23:52, Rugājiem 14:41, bet uzvara pār Jēkabpils2 komandu 49:17.

U-11(2006.g.dz.) komanda Madona pirmajā spēlē zaudējums spēlē pret Jēkabpils 40:53, bet uzvaras pret Rēzeknes “Ezerzeme” 64:49 un Alūksni 68:42. Komanda Madona/Ērgļi zaudējums Līvāniem 25:79, bet uzvaras pār Aizkraukle 38:37 un Rēzeknes novada BJSS komandu 52:21.

Joprojām aicinām 2006./2007./2008./2009.g.dz.zēnus pieteikties Madonas BJSS basketbola nodaļā un trenēties basketbolā. Jo basketbols ir foršs!

Paredzams, ka “Kārums kausa” izcīņas trešā posma turnīri notiks 14. un 15. martā, bet finālturnīrs paredzēts 2017. gada 1.-4. jūnijā.