00:00   Svētdiena, 19. februāris
23:00–05:00
dienvidrietumu vējš, 7m/s

Vārda dienas:
Zane, Zuzanna

MEKLĒJIET VISĀS VIETNĒS!


SEKO SOCIĀLAJOS TĪKLOS Seko Draugiem.lv Seko Twitter Seko Facebook Seko Instagram
PIESAKIES JAUNUMIEM

Kamanu suņu sacensības Smeceres silā 18.-19.02.

Kamanu vilkšana, minipūlings, stafetes, aktivitātes bērniem, ēdieni un dzērieni vēderpriekam


Sniegotajā februāra vidū sporta un atpūtas bāzē "Smeceres sils" Madonā norisināsies kamanu suņu sacensības "Latvian Winter Championship 2017", kas šogad būs arī Pasaules kausa posms. Sacensību rīkotāji ir Latvijas Kamanu suņu sporta federācija - biedrība, kas Latvijā atbildīga par kamanu suņu sportu. Šis sporta veids ir skaistākais no kamanu suņu sporta veidiem, kurā divi vai vairāk suņi speciālā ekipējumā velk kamanas.

Kamanu suņu sacensības, kas Madonā norisināsies 18. un 19.februārī, līdzīgi kā pērn noteikti pulcēs plašu skatītāju un dalībnieku loku. Pieteikušās 14 komandas, kopskaitā ap 60 dalībnieku. Raksturojot sacensību disciplīnas, sportisti piedalīsies gan individuālajās, gan pajūgu disciplīnās: skijorings ar suni (kad suns velk slēpotāju), divu suņu pajūgs, četru suņu pajūgs, minipulings (kad suns velk ragavas ar noteiktu svaru, piemēram, bērnu).Dienas kārtība:
18.februārī:

19.februārī:

‌‌Šogad Madonas novada pašvaldība paralēli kamanu sacensībām plāno arī vairākas ziemas aktivitātes mazākajiem pasākuma apmeklētājiem. Būs gan dažādas atraktīvas, nopietni nenopietnas stafetes, gan zīmēšana sniegā, gan sniega skulptūru veidošana, gan abu dienu garumā – fotografēšanās ar suņiem. Būs iespēja nobaudīt uz ugunskura gatavotu ēdienu un sasildīties ar dažādiem karstajiem dzērieniem.

Šādas kamanu suņu sacensības Latvijā nav iespējams vērot visai bieži, tāpēc aicinām ikvienu būt šī pozitīvā notikuma aculiecinieku vidū.


‌Sīkāka informācija internetā.

Video: 2016.gads
Foto: 2016.gads


‌Informāciju ievietoja: Uzņēmējdarbības un tūrisma attīstības nodaļa


Atpakaļ
Copyright © 2008-2017 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »