00:00   Ceturtdiena, 23. februāris
02:00–05:00
dienvidrietumu vējš, 6m/s

Vārda dienas:
Haralds, Almants

MEKLĒJIET VISĀS VIETNĒS!


SEKO SOCIĀLAJOS TĪKLOS Seko Draugiem.lv Seko Twitter Seko Facebook Seko Instagram
PIESAKIES JAUNUMIEM

Madonā ieradušies slēpotāji no 20 Eiropas valstīm

Aicinām madoniešus un pilsētas viesus baudīt starptautiskā pasākuma noskaņas!Laika posmā no šī gada 20. līdz 25.februārim Madonā norisināsies "49.Eiropas meža darbinieku sacensības slēpošanā"(European Foresters competition in Nordic Skiing). Madonā ieradīsies ap 550 sacensību dalībnieku no 20 Eiropas un Skandināvijas valstīm: Latvijas, Igaunijas, Vācijas, Krievijas, Beļģijas, Somijas, Slovākijas, Slovēnijas, Austrijas, Nīderlandes, Čehijas, Šveices, Francijas, Itālijas, Ungārijas, Horvātijas, Zviedrijas, Norvēģijas, Bosnijas un Hercegovinas.

Sacensību dalībnieki pie mums ne tikai sportos, bet arī atpūtīsies. Pirmajās divās dienās (20. un 21. februārī) dalībnieki dosies organizētās ekskursijās 8 dažādos maršrutos: Madona, Kalsnava, Lubāns, Cēsis, Sigulda, Alūksne, Rēzekne, Daugavpils. Programmās iekļauti Latvijas mežu nozares objektu un kultūrvēsturisko vietu apmeklējumi. Vispieprasītākie ir maršruti ar došanos dabā pa Madonas novada mežu dzīvnieku pēdām, dažādu kokapstrādes uzņēmumu apmeklējumi,  Kalsnavas arboretuma un mežu sēklu centra apskate.  

Pasākuma atklāšanas ceremonija notiks 20.februārī (pirmdienā) plkst.19.00 Saieta laukumā Madonā.  

Pasākuma sportiskā daļa norisināsies Madonas sporta un atpūtas bāzē “Smeceres sils”:

Pasākuma organizators ir Latvijas mežu nozares organizācija - biedrība “Meža sports”, viens no sadarbības partneriem - Madonas novada pašvaldība.


‌Foto no atklāšanas ceremonijas (D.Veckalniņš)

‌Autore, sacensību ekskursiju organizatore S.Soma, tel. 29130437.


Atpakaļ
Copyright © 2008-2017 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »