Madonas novada Praulienā pasta nodaļas modeli pielāgo reālajam pieprasījumam

iesūtīts: 2019.02.26 15:01
Zemā pasta pakalpojumu pieprasījuma dēļ Madonas novada Praulienas pagastā no 2019.gada 26.marta tiek mainīts Praulienas pasta nodaļas darbības modelis un darbalaiks, pielāgojot to iedzīvotāju reālajām vajadzībām.

Turpmāk Praulienā visi pasta pakalpojumi katru darbdienu no plkst.10:30 līdz 11:30 tiks nodrošināti līdzšinējā pasta pakalpojumu sniegšanas adresē Kalna ielā 2 vai arī iedzīvotāji varēs izvēlēties tos saņemt pie pastnieka tieši savā dzīvesvietā.

Ņemot vērā niecīgo pasta pakalpojumu pieprasījumu Praulienas pasta nodaļā, kas rada Latvijas Pastam ikgadējos zaudējumus vairāk nekā 4150 eiro apmērā, tiek mainīts pasta nodaļas darbības modelis un darbalaiks, bet iedzīvotājiem arī turpmāk līdzšinējā pasta pakalpojumu sniegšanas adresē būs ērti pieejami visi nepieciešamie pasta pakalpojumi vai arī klienti tos varēs saņemt savā dzīvesvietā – šis pakalpojumu sniegšanas veids ir īpaši draudzīgs senioriem.

Tāpat kā līdz šim, Praulienas pasta pakalpojumu sniegšanas vietā iedzīvotājiem būs pieejami visi pasta pakalpojumi un arī citi pasta pakalpojumi, kurus nodrošina Latvijas Pasts: vienkāršu un ierakstītu iekšzemes un pārrobežu vēstuļu korespondences saņemšana un nosūtīšana, iekšzemes un pārrobežu pasta paku saņemšana un nosūtīšana, pastmarku un aplokšņu iegāde, preses izdevumu abonēšana, iemaksas Pasta norēķinu sistēmas (PNS) kontā, naudas pārvedumu izmaksa, komunālo maksājumu un citu rēķinu apmaksa un komercpreču iegāde mazumtirdzniecībā.

Jebkuram reģionu iedzīvotājam jau patlaban ir plašas iespējas saņemt nepieciešamos pasta pakalpojumus arī pie pastnieka tieši savā dzīvesvietā. Pastnieks klienta dzīvesvietā nodrošina pastkaršu un vēstuļu nosūtīšanu, pastmarku un aplokšņu iegādi, sūtījumu piegādes pieteikšanu mājās, preses izdevumu abonēšanu, naudas pārvedumu un pensijas saņemšanu, komunālo un citu rēķinu apmaksu, iemaksas PNS kontā u.c.

Ar pastnieka starpniecību Praulienas iedzīvotājiem iespējams saņemt arī skaidras naudas izmaksu no PNS konta. Šo pakalpojumu iespējams pieteikt, zvanot pa tālruni 27892759, 67008001 vai 27008001. Pārējos pastnieka pakalpojumus savā dzīvesvietā Praulienas iedzīvotāji var pieteikt, zvanot pa tālruni 23281076.

Saņemot aicinājumu par reģistrēta sūtījuma izņemšanu, iedzīvotājiem ir iespēja pieteikt sūtījuma bezmaksas saņemšanu Praulienas pasta pakalpojumu sniegšanas vietā, iepriekš zvanot pa tālruni 648 21140 vai 23281297 un norādot datumu, kurā klients vēlas saņemt sūtījumu. Savukārt, apmeklējot Madonas 1.pasta nodaļu Saules ielā 21, sūtījumu saņemšana bez iepriekšēja pieteikuma iespējama pirmdienās –piektdienās no plkst.8 līdz 18 un sestdienās no plkst.9 līdz 13.

 

Pasta pakalpojumu sniegšanas vietu skaitu un izvietojumu nosaka Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes lēmums Par universālā pasta pakalpojuma saistībām, kas paredz, ka Latvijas Pastam katra novada teritoriālajā vienībā ir vismaz viena pasta pakalpojumu sniegšanas vieta.

Praulienas iedzīvotāji par pasta pakalpojumu saņemšanas iespējām no 2019.gada 26.marta tiks informēti ar īpašiem paziņojumiem savās pastkastītēs.

 

Par VAS Latvijas Pasts

Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā ap 4000 darbinieku. Uzņēmuma iekšzemes sūtījumu piegādes kvalitātes mērījumus veic viena no Latvijas vadošajām tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūrām Kantar TNS, savukārt pārrobežu sūtījumu piegādes kvalitātes kontroles mērījumi tiek nodrošināti Starptautiskās pasta korporācijas (International Post Corporation) ietvaros ar izpētes kompāniju Kantar TNS, Ipsos un Quotas starpniecību.


Sīkākai informācijai: Gundega Vārpa
Ārējo komunikāciju vadības daļas vadītāja
Tālr.: +371 67608505 | Mob.: +371 26628729
‌E-pasts: pr@pasts.lvgundega.varpa@pasts.lv

Informāciju ievietoja: Ilze Riekstiņa

Copyright © 2008-2019 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »