Par demolēšanas un vides piesārņošanas gadījumiem pilsētā

iesūtīts: 2017.05.23 18:57
Tīras un sakoptas apkārtējās vides nodrošināšanas nolūkos Madonas novada pašvaldība iegulda nozīmīgus līdzekļu resursus.

Diemžēl, joprojām atsevišķos gadījumos cilvēku rīcība pret dabu un pret pilsētā izveidoto infrastruktūru ir nekaunīga, vardarbība un bezatbildīga. Atgādinām, ka šāda rīcība ir sodāms pārkāpums.
Tāpēc situācijās, ja esat aculiecinieks kādam sabiedriskās kārtības neievērošanas, demolēšanas vai vides piesārņojuma gadījumam Madonas pilsētā, Madonas novada pašvaldība aicina būt aktīviem un ziņot par šāda veida pārkāpumiem un necienošu rīcību Jums ērtākajā veidā:

  • zvanot uz Valsts policijas palīdzības tālruni 110 (tas ir bezmaksas tālrunis, sasniedzams visu diennakti, darbojas gan no mobilā, gan fiksētā tālruņa un operatīvi savienos ar jebkuru Latvijas dežūrdaļu);
  • zvanot Madonas novada pašvaldības kārtībniekiem - Gatim Kušķim pa tālr. 28639412 vai Robertam Krauklim pa tālr.28760063;
  • rakstot elektronisku vēstuli un/vai sūtot fotogrāfijas kā pierādījumu par fiksēto gadījumu Madonas novada pašvaldībai uz e-pastu dome@madona.lv  (vēstule var būt anonīma);
  • rakstot elektronisku vēstuli un/vai sūtot fotogrāfijas kā pierādījumu par fiksēto gadījumu Madonas novada pašvaldības pilsētas pārvaldniekam Guntim Ķeverim uz e-pastu guntis.keveris@madona.lv  (vēstule var būt anonīma).
Izmantojiet kādu no minētajiem informēšanas veidiem, nestāviet malā un neklusējiet! Tikai kopā mēs varam savu pilsētu padarīt skaistāku, sakoptāku un drošāku. Priecāsimies sadarboties.


‌Informāciju sagatavoja un ievietoja: I.Riekstiņa
Copyright © 2008-2018 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »