Vakcinācija. Eiropas Komisija un Pasaules Veselības Organizācija apvieno spēkus, lai veicinātu izpratni par vakcīnu priekšrocībām

Šodien Briselē Eiropas Komisija kopā ar Pasaules Veselības organizāciju (PVO) rīko pasaulē pirmo Pasaules Vakcinācijas samituMeklēt iepriekšējās saites pieejamos tulkojumusEN•••. Tā mērķis ir paātrināt globāla mēroga rīcību, lai apturētu vakcīnregulējamu slimību izplatīšanos, un iestāties pret pasaules mēroga maldinošas informācijas izplatīšanu par vakcīnām.
Ziņa publicēta 12.09.2019lasīt vairāk...

Vēro konferenci par ES investīcijām Baltijā “Nauda un reformas: Eiropas investīciju nākamā paaudze” tiešraidē

Rīt, 13. septembrī, Rīgā, mūzikas namā “Daile”, notiks Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā organizētā augsta līmeņa konference par ES investīcijām Baltijā “Nauda un reformas: Eiropas investīciju nākamā paaudze”. No 10:00-15:30 būs iespēja sekot līdzi konferences tiešraidei. To var darīt: EK pārstāvniecības Latvijā Facebook lapā, portālos LSM un Delfi, kā arī esmaja.lv
Ziņa publicēta 12.09.2019lasīt vairāk...

Fon der Leienas Komisija: par Savienību, kas tiecas tālāk

Šodien jaunievēlētā Komisijas priekšsēdētāja Urzula fon der Leiena iepazīstināja ar savu komandu un nākamās Eiropas Komisijas jauno struktūru. Jaunā Komisija atspoguļos Politiskajās nostādnēs noteiktās prioritātes un mērķus. Komisijas struktūra ir balstīta uz jaunievēlētās priekšsēdētājas fon der Leienas mērķiem, uz kuru pamata Eiropas Parlaments viņu ievēlēja.
Ziņa publicēta 10.09.2019lasīt vairāk...

Kosmoss: ES satelītnavigācijas sistēmu “Galileo” nupat izmanto jau 1 miljards viedtālruņu lietotāju visā pasaulē

Rīt ES satelītnavigācijas sistēmas “Galileo” lietotāju skaits visā pasaulē sasniegs 1 miljardu viedtālruņu lietotāju. Šis sasniegums sakrīt ar 15. gadadienu, kopš darbu uzsākusi Komisijas galvenā partnere “Galileo” izmantošanas jomā – Eiropas Globālās navigācijas satelītu sistēmu aģentūra (GSA).
Ziņa publicēta 09.09.2019lasīt vairāk...

PVN iztrūkums — 2017. gadā ES valstis zaudēja 137 miljardus eiro PVN ieņēmumu

Kā liecina pētījums, ar ko šodien nāk klajā Eiropas Komisija, ES dalībvalstis 2017. gadā zaudēja (neguva) ieņēmumus no pievienotās vērtības nodokļa (PVN) gandrīz 137 miljardu eiro apmērā Tā saucamais “PVN iztrūkums” jeb kopējā starpība starp paredzamajiem PVN ieņēmumiem un faktiski iekasēto summu salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadiem ir nedaudz samazinājusies, tomēr tā joprojām ir ļoti liela. Šis ievērojamais PVN iztrūkums atkal atgādina par to, ka ir vajadzīga visaptveroša ES PVN noteikumu reforma, ko 2017. gadā ierosināja Komisija, un ciešāka sadarbība starp dalībvalstīm, lai cīnītos pret krāpšanu PVN jomā un lai noteikumi būtu funkcionāli arī tādiem uzņēmumiem un tirgotājiem, kuri darbojas likumīgi. PVN iztrūkums parāda PVN izpildes un atbilstības nodrošināšanas pasākumu efektivitāti katrā dalībvalstī, jo tas sniedz aplēsi par ieņēmumu zaudējumiem, kuru iemesls ir krāpšana un izvairīšanās no nodokļu maksāšanas, nodokļu apiešana, bankroti, finanšu maksātnespējas gadījumi, kā arī nepareizi aprēķini.
Ziņa publicēta 05.09.2019lasīt vairāk...

Jaunie tulkotāji: Komisija izsludina 2019. gada tulkošanas konkursu skolām

Eiropas Komisija informē, ka 13. reizi notiks tās ikgadējais konkurss “Juvenes Translatores”, kurā aicināti piedalīties vidusskolēni no visas Eiropas. No 2. septembra skolas visās ES dalībvalstīs varēs piereģistrēties tiešsaistē, lai saviem skolēniem dotu iespēju sacensties ar citu skolu audzēkņiem no visas Eiropas. Šogad skolēniem, kas piedalīsies konkursā, būs jātulko teksts par to, kā jaunieši var palīdzēt Eiropas nākotnes veidošanā.
Ziņa publicēta 05.09.2019lasīt vairāk...
«« iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 nākošā »»
Copyright © 2008-2019 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »