Informācija par novadpētniecību (Madonas, Cesvaines, Ērgļu, Lubānas un Varakļānu novadi) pieejama Madonas novada bibliotēkas veidotajā Novadpētniecības datu bāzē.

 


Novadnieku kalendārā 2020. gadam atspoguļoti mūsu novadnieki - šī gada jubilāri, to dzimšanas dati, nodarbošanās un dzīves vieta.

Novadnieku kalendārā 2019. gadam atspoguļoti mūsu novadnieki - šī gada jubilāri, to dzimšanas dati, nodarbošanās un dzīves vieta.

Novadnieku kalendārā 2018.gadam atspoguļoti mūsu novadnieki - šī gada jubilāri, to dzimšanas dati, nodarbošanās un dzīves vieta.

  Novadnieku kalendārā 2017.gadam atspoguļoti mūsu novadnieki - šī gada jubilāri, to dzimšanas dati, nodarbošanās un dzīves vieta.

Novadnieku kalendārā 2016.gadam atspoguļoti mūsu novadnieki - šī gada jubilāri, to dzimšanas dati, nodarbošanās un dzīves vieta.

Novadnieku kalendārā 2015.gadam atspoguļoti mūsu novadnieki - šī gada jubilāri, to dzimšanas dati, nodarbošanās un dzīves vieta.

Novadnieku kalendārā 2014.gadam atspoguļoti mūsu novadnieki - šī gada jubilāri, to dzimšanas dati un nodarbošanās.

Novadnieku kalendārā 2013.gadam atspoguļoti mūsu novadnieki - šī gada jubilāri, to dzimšanas dati, nodarbošanās un dzīves vieta.


Novadnieku kalendārs 2012.gadam, atspoguļojot tos novadniekus, kuriem 2012.gadā aprit nozīmīgas jubilejas.


Novadnieku kalendārs 2011.gadam, atspoguļojot novadnieku - jubilāru vārdus, uzvārdus, dzimšanas gadus, pārstāvētās pilsētas/pagastus un nodarbošanos. 

Madonas novada bibliotēkā pieejamo novadpētniecības mapju saraksts, kas ikdienā brīvi pieejams ikvienam bibliotēkas apmeklētājam.

  Novadnieku kalendārs 2010.gadam, atspoguļojot novadnieku - jubilāru vārdus, uzvārdus, dzimšanas gadus, pārstāvētās pilsētas/pagastus un ieņemamo amatu/pārstāvēto nozari.
Copyright © 2008-2020 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »