Meklēšana
Jaunumi
Tūrisma informācijas centrs
Apskates objekti
Naktsmītnes, pirtis, atpūtas vietas
Aktīvā atpūta
Maršruti
Karte
Slēpošana
Tūrisma ceļveži
Ēdināšana
Suvenīri
Statistika
Ieskats vēsturē
Transports
Tūrisma aģentūras


Šī gada 4.novembrī (otrdiena) Vestienas pagastā notiks Madonas un kaimiņu novadu tūrisma saimnieku rudens tikšanās. Šoreiz viesosimies zemnieku saimniecībā "Jāņkalni" un viesu mājā "Kālezers".
Sestdien, 1.novembrī ikviens tiek aicināts piedalīties autofotoorientēšanās braucienā "Piebalga 2014" un uzzināt vēl vairāk faktu par šo reģionu, tā vēsturi, apmeklēt interesantas tūrisma apskates vietas vai vienkārši izbaudīt Piebalgu un iemūžināt to savā fotoaparātā.
25.oktobrī Lubāna mitrāja informācijas centrā notiks aktualizēšanās pasākums - seminārs „MIGLAS TAKA AKMENĪ KALTA”.
23. oktobrī Gulbenē, Vecgulbenes muižas telpās tiks aizvadīta zaļā kultūras mantojuma projekta „Green Heritage” noslēguma konference, pulcējot projektā iesaistītos partnerus, pašvaldību speciālistus, muižu un parku apsaimniekotājus un citus interesentus, lai pārrunātu zaļā kultūras mantojuma pieejamību un nākotnes attīstības iespējas Vidzemē.
Latvijas animācijas pamatlicēja Arnolda Burova (1915 - 2006) “Leļļu mājas” Madonas novada Vestienas pagastā saimnieki informē, ka eksponātu kolekcija papildināta ar vairākām interesantām lellēm. Tie visi ir oriģinālie animācijas filmu varoņi no savulaik populārajām multfilmām: “Pasaka par vērdiņu”, “Umurkumurs”, “Pat zirgam jāsmejas”, “Kozete” un “Brālītis”.
Vai zinājāt, ka Lubāna ezers atrodas uz putnu migrācijas ceļa? Un, vai atceraties, ka ikkatru gadu līdz ar rudens putnu migrāciju tuvojas arī ikgadējās putnu vērošanas dienas?
Oktobra pirmajā pusē Sanktpēterburgā (Krievijas federācijā) tradicionāli notiek starptautiskā tūrisma izstāde “Inwetex”, kur saplūst Krievijas, Tuvo austrumu un Eiropas tūrisma industrijas pārstāvji. Pateicoties Madonas novada pašvaldības dalībai pārrobežu sadarbības tūrisma projektā „Muižas parki kā kultūrvēsturiskā mantojuma sastāvdaļa” jeb „Green Heritage” arī Madonas novads šogad tiek pārstāvēts vērienīgajā tūrisma tirgū.
Madonas novada Kalsnavas pagastā apmeklētājus ciemos gaida eksperimentālais dendroloģiskais dārzs "Igaijas". Tā saimniece ir Latvijā pazīstamā ainavu dārzniece Aija Kaškure. Priežu meža un Aiviekstes upes ieskautajā lauku sētā 2,5 hektāru platībā vietu raduši pieredzes bagātās dārznieces lolojumi - ap 1500 koku, krūmu un ziemciešu dažādības.
Pienākot rudenim, ir vairāk saskatāma bagātā dažādība kokos un krūmos: ziedos, sēklās, lapu krāsainībā. Joprojām ar čiekuriem lepojas egles un priedes, jo gads ir tik bagāts. Sāksies skujkoku sēklu ievākšanas laiks. Vienmēr ir kādi pārsteigumi, kas pa zaļās vasaras laiku ir piemirsušies. Koki aug, sakuplo un līdz ar to mainās arī forma.
Madonas pievārtē esošā sporta un atpūtas bāze "Smeceres sils" septembra mēnesī skolēnu grupām piedāvā ekonomisku piedzīvojuma parka apmeklējuma programmu.
«« iepriekšējā 1 2 3 4 5 nākošā lapa »»
 
Copyright © 2010  Madona. All rigts reserved. Created by MB Studija »