Meklēšana
Jaunumi
Tūrisma informācijas centrs
Apskates objekti
Naktsmītnes, pirtis, atpūtas vietas
Aktīvā atpūta
Maršruti
Karte
Slēpošana
Tūrisma ceļveži
Ēdināšana
Suvenīri
Statistika
Ieskats vēsturē
Transports
Tūrisma aģentūras


Šī gada 4.novembrī (otrdiena) Vestienas pagastā notiks Madonas un kaimiņu novadu tūrisma saimnieku rudens tikšanās. Šoreiz viesosimies zemnieku saimniecībā "Jāņkalni" un viesu mājā "Kālezers".
Sestdien, 1.novembrī ikviens tiek aicināts piedalīties autofotoorientēšanās braucienā "Piebalga 2014" un uzzināt vēl vairāk faktu par šo reģionu, tā vēsturi, apmeklēt interesantas tūrisma apskates vietas vai vienkārši izbaudīt Piebalgu un iemūžināt to savā fotoaparātā.
Latvijas animācijas pamatlicēja Arnolda Burova (1915 - 2006) “Leļļu mājas” Madonas novada Vestienas pagastā saimnieki informē, ka eksponātu kolekcija papildināta ar vairākām interesantām lellēm. Tie visi ir oriģinālie animācijas filmu varoņi no savulaik populārajām multfilmām: “Pasaka par vērdiņu”, “Umurkumurs”, “Pat zirgam jāsmejas”, “Kozete” un “Brālītis”.
Vai zinājāt, ka Lubāna ezers atrodas uz putnu migrācijas ceļa? Un, vai atceraties, ka ikkatru gadu līdz ar rudens putnu migrāciju tuvojas arī ikgadējās putnu vērošanas dienas?
Madonas novada Kalsnavas pagastā apmeklētājus ciemos gaida eksperimentālais dendroloģiskais dārzs "Igaijas". Tā saimniece ir Latvijā pazīstamā ainavu dārzniece Aija Kaškure. Priežu meža un Aiviekstes upes ieskautajā lauku sētā 2,5 hektāru platībā vietu raduši pieredzes bagātās dārznieces lolojumi - ap 1500 koku, krūmu un ziemciešu dažādības.
Pienākot rudenim, ir vairāk saskatāma bagātā dažādība kokos un krūmos: ziedos, sēklās, lapu krāsainībā. Joprojām ar čiekuriem lepojas egles un priedes, jo gads ir tik bagāts. Sāksies skujkoku sēklu ievākšanas laiks. Vienmēr ir kādi pārsteigumi, kas pa zaļās vasaras laiku ir piemirsušies. Koki aug, sakuplo un līdz ar to mainās arī forma.
Pļavu golfa laukums atrodas Bērzaunes pagastā, gleznainu pļavu un zaļojošu mežu ieskautajā atpūtas vietā “Šubrakkrasti”. Pļavu golfa laukuma platība ir 7-8 ha un tajā ir arī ūdens šķērsli, kas golfa spēli padara krietni aizraujošāku un interesantāku.
No šī gada 1. augusta Madonas novada pašvaldības Tūrisma informācijas centrs maina atrašanās vietu un atrodas Madonā, Skolas ielā 10a (Madonas novadpētniecības un mākslas muzeja izstāžu zālēs). Tūrisma sezonā informācijas centrs un muzejs apmeklētājiem ir atvērts katru dienu: P,O,T,C,P no 10.00 līdz 18.00; S no 10.00 līdz 17.00; Sv. no10.00 līdz 16.00. Pirmdienās muzeja izstāžu zāles apmeklētājiem slēgtas.
No 16.augusta arī Madonā pieejama kartingu noma. Lai kāds būtu katra individuālā braucēja iemesls spēku izmēģināšanai kartinga trasē, tie cilvēki, kas izvēlas šādu izklaides veidu, izjūt nepieciešamību pēc ātruma, jautrības un asām izjūtām. Ar kartingiem labprāt brauc gan sievietes, gan vīrieši.
Līdzās jau esošajiem suvenīriem - krūzītēm, pildspalvām, magnētiņiem un atslēgu piekariņiem ar Madonas logo, kā arī pastkartēm ar Madonas skaistāko vietu attēliem, tagad Madonas Tūrisma informācijas centrs Jūsu priekam vai dāvināšanai piedāvā iegādāties jaunus suvenīrus.
«« iepriekšējā 1 2 3 4 5 nākošā lapa »»
 
Copyright © 2010  Madona. All rigts reserved. Created by MB Studija »