Novembris- Latvijas valsts simtgades svētku mēnesis

Par godu Latvijas Republikas proklamēšanas 100. gadadienai, Madonā un novadā notiks daudzveidīgi pasākumi. Koncerti, izstādes, kino filmas, izklaidējoši projekti un radošās aktivitātes - tā ir tikai maza svētku programmas daļa.
ziņa publicēta 10.11.2018lasīt vairāk

No 20. līdz 23. decembrim Madonā notiks "Ziemassvētku sajūtu tirdziņš"

Jau ceturto gadu no 20. līdz 23. decembrim mūs priecēs "Ziemassvētku sajūtu tirdziņš" Saieta laukumā, Madonā. Kārdinoša karstvīna smarža, grauzdētu mandeļu aromāts, greznas piparkūkas, vietējo ražotāju gardumi un amatnieku darinājumi – tas viss raksturo "ZIEMASSVĒTKU SAJŪTU TIRDZIŅU", kur sajūtas jaušamas pat jau no nosaukuma vien.
ziņa publicēta 10.11.2018lasīt vairāk

24. novembrī Madonas pilsētas sporta centrā notiks izstāde-tirdziņš "Uzņēmēju parāde 2018"

Ar mērķi iepazīstināt iedzīvotājus ar Madonas novada uzņēmēju un amatnieku ražoto produkciju un sniegtajiem pakalpojumiem, kā arī veicināt uzņēmēju savstarpējo informācijas apmaiņu uzņēmējdarbības vidē un tūrisma, izglītības un sabiedrisko aktivitāšu jomā, Madonas novada pašvaldība rīko uzņēmēju izstādi – tirdziņu “UZŅĒMĒJU PARĀDE 2018”, kas notiks 2018.gada 24.novembrī Madonas pilsētas sporta centrā (Gaujas iela 13, Madona).
ziņa publicēta 01.11.2018lasīt vairāk

Izdota Latvijas apceļošanas karte - "Latvijas valstiskuma veidošanās ceļi"

Sagaidot Latvijas valsts simtgadi, Latvijas lauku tūrisma asociācija "Lauku ceļotājs", ir izdevusi tūrisma maršrutu karti, aicinot iepazīt 7 īpašus maršrutus jeb Latvijas valstiskuma veidošanās ceļus - Līvu, Jēkaba, Brīvības, Baltijas, Daugavas, Gaismas un Māras. Katrs no šiem ceļiem ļauj iepazīt Latvijas vēstures pagriezienus, personības, vietas un notikumus, kas sekmējušas valsts nodibināšanu un nacionālās identitātes veidošanos.
ziņa publicēta 26.07.2018lasīt vairāk

FOTO no “Liezēres pagasta ekspedīcijas”

Šī gada 23.septembrī (svētdienā) aizvadīta “Liezēres pagasta ekspedīcija”. Pasākums tika organizēts kā ekskursija grupas vadītāja pavadībā, kurā dalībnieki brauca ar savām automašīnām.
ziņa publicēta 04.07.2018lasīt vairāk
Copyright © 2008-2018 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »