23. septembrī “Liezēres pagasta ekspedīcija”

Šī gada 23.septembrī (svētdienā) aicinām doties izzinošā braucienā “Liezēres pagasta ekspedīcija”. Pasākums tiek organizēts kā ekskursija grupas vadītāja pavadībā, kurā dalībnieki brauc ar savām automašīnām.
ziņa publicēta 04.09.2018lasīt vairāk

Izdota Latvijas apceļošanas karte - "Latvijas valstiskuma veidošanās ceļi"

Sagaidot Latvijas valsts simtgadi, Latvijas lauku tūrisma asociācija "Lauku ceļotājs", ir izdevusi tūrisma maršrutu karti, aicinot iepazīt 7 īpašus maršrutus jeb Latvijas valstiskuma veidošanās ceļus - Līvu, Jēkaba, Brīvības, Baltijas, Daugavas, Gaismas un Māras. Katrs no šiem ceļiem ļauj iepazīt Latvijas vēstures pagriezienus, personības, vietas un notikumus, kas sekmējušas valsts nodibināšanu un nacionālās identitātes veidošanos.
ziņa publicēta 26.07.2018lasīt vairāk

Tapusi filma „Lubāns Latvijai: toreiz un tagad”

Filmā ir atspoguļots neliels vēsturisks izklāsts par Lubāna ezera iedambēšanu, iekļaujot tajā vēsturiskos foto un kino arhīvu materiālus un stāstniekus, kas ir dzīvojuši laikā, kad Lubāna ezers ticis iedambēts un pārveidots. Kā dzīve mainījusies laikiem līdzi.
ziņa publicēta 17.06.2018lasīt vairāk

FOTO no "Peoniju svētkiem" LVM Kalsnavas arborētumā

Tradicionāli Peoniju svētki svinami ap to laiku, kad pavisam tuvu ir vasaras saulgrieži. Šogad, Latvijas simtgades jubilejas gadā, svētki tika svinēti latviskās noskaņās, godinot tik pazīstamo un iecienīto puķu kultūru - peonijas.
ziņa publicēta 10.06.2018lasīt vairāk
Copyright © 2008-2018 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »