LOESJE radošas rakstīšanas darbnīcā paud savu viedokli par Latvijā un pasaulē notiekošo!

Ziņa publicēta 20.05.2019
Eiropas Savienības mājā rīt, 21. maijā plkst. 17.00, notiks LOESJE radošas rakstīšanas darbnīca.

Spēj uzrakstīt! Piedalies vairākos radošas rakstīšanas iesildīšanās uzdevumos un kopīgi raksti asprātīgus, iedvesmojošus saukļus, kuri pēc tam tiks izmantoti melnbalto LOESJE plakātu veidošanā.

Darbnīcas ilgums – 3 stundas. Pēc darbnīcas dalībnieki jaunradītos plakātus saņems savā e-pastā, kā arī tie tiks publicēti Latvijas Loesje plakātu arhīvā.

Lai piedalītos darbnīcā, iepriekšēja pieredze radošajā rakstīšanā, reklāmas saukļu veidošanā vai citu literāro darbu radīšanā nav nepieciešama. Visi LOESJE plakātu teksti ir radīti šādu darbnīcu laikā, tiekoties cilvēkiem, kuriem rūp apkārt notiekošais un ir vēlme piedalīties labākas pasaules veidošanā.

Vietu skaits darbnīcās ir ierobežots, tāpēc jāpiesakās iepriekš:
Pasākumi ES mājā ir bezmaksas.


Par LOESJE
Starptautiskā organizācija „Loesje” ir radusies 20. gadsimta astoņdesmitajos gados Nīderlandē, lai radoši izmantotu ikvienam no mums esošās vārda brīvības tiesības. Mūsdienās organizācijas draugi un atbalstītāji ir vairāk nekā 25 pasaules valstīs, kopš 2006. gada arī Latvijā.

Organizācija rada un izplata melnbaltus, vienkārši veidotus plakātus par dažādām nopietnām un nenopietnām tēmām, aicina sabiedrību uz brīdi apstāties un aizdomāties par pasaulē notiekošo un mūsu pašu lomu šajos notikumos.

Fotogrāfijas no visām LOESJE radošajām akcijām un darbnīcām

Informācija par LOESJE aktivitātēm Latvijā:
www.facebook.com/LoesjeLatvia;
www.instagram.com/loesje.latvia;
un pasaulē: www.loesje.org.


Par Eiropas vēlēšanām 2019
25.maijā notiks Eiropas vēlēšanas, kurās Latvijas iedzīvotāji varēs noteikt Eiropas nākotni un ievēlēt Eiropas Parlamenta deputātus, kuri nākamos piecus gadus pieņems likumus Eiropas līmenī.  Pēdējo gadu dati rāda, ka EP pieņemtās regulas un direktīvas ietekmē aptuveni 80% no Latvijas likumiem.

Papildu informācijai:
Eiropas vēlēšanu norise Latvijā
Eiropas vēlēšanu tīmekļa vietne
Eiropas vēlēšanu rezultātu mājas lapa
 
Reģistrācija - Radoša rakstīšana
Copyright © 2008-2019 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »