30. septembrī - putnu vērošanas ekskursija Lubāna mitrājā

ziņa publicēta 30.09.2023
Lielāks foto Eiropas rudens putnu vērošanas dienās tiekamies Lubāna mitrāja informācijas centra rīkotajā putnu vērošanas ekskursijā (ar savu auto) pa Lubāna mitrāja teritoriju. Ekskursiju vadīs atraktīvais ornitologs Elvijs Kantāns.

Tikšanās vieta un laiks: Lubāna mitrāja informācijas centrā, plkst.: 9:00
"Aiviekstes hidromezgls", Ošupes pagasts, Madonas novads, LV-4833
GPS: 56.8164, 26.9065

Pēc reģistrēšanās dosimies vērot putnus gar Lubāna ezeru un Aiviekstes upi. Pastaigas laikā veidosim sarakstu ar novērotajām putnu sugām. Tālāk dosimies uz citu Lubāna ezera krastu, putnus vērot no torņa un ap to. Pēc torņa novērojumiem un interesantajiem ornitologa stāstiem ceļš vedīs uz Orenīšu dīķiem Nagļos. Uz ekskursiju aicināts ikviens zinātkārais, kas vēlas pavadīt daļu dienas iegūstot jaunas zināšanas un iepazīt putnu pasauli.

Kā ģērbties, ko ieteicams ņemt līdzi:
Vēlami ērti apavi un atbilstošs apģērbs laikapstākļiem. Ja ir – binoklis vai fotoaparāts, labākai lidoņu saskatīšanai. Var ņemt līdzi kādu našķi un padzerties. Ekskursijas noslēguma daļa būs Lubāna mitrāja informācijas centrā apmēram plkst. 14:00. Visi aicināti baudīt uz ugunskura vārītu zupu (2,00 Eur).

Pieteikšanās ekskursijai:
Pieteikšanās pa tel. 29234956 (Agnese Kruste) vai e-pastā: lubanamitrajs@gmail.com
Pasākumu organizē: Lubāna mitrāja informācijas centrs.

*Pasākuma laikā tiks fotografēts. Materiāli tiks izmantoti pasākuma komunikācijas mērķiem – sociālajos tīklos un LMIC mājaslapā.
Papildu informācija:
Agnese Kruste
Lubāna mitrāja informācijas
centra konsultante
Tel. 29234956
lubanamitrajs@gmail.com


Draugiem Facebook Twitter Linkedin