Jaunā slēpošanas sezona Madonas novadā ir sākusies!

Straujiem soļiem ir pienākusi ilgi gaidītā ziema un līdz ar to jaunā slēpošanas sezona var sākties! Esam apkopojuši šobrīd pieejamās slēpošanas trases Madonas novadā (piedāvājums tiks papildināts). Aicinām būt aktīviem un baudīt ziemas priekus Madonas pusē!
ziņa publicēta 03.12.2021lasīt vairāk

Adventes vainagu darbnīcas

Latvijas valsts mežu Kalsnavas arborētumā laiks līdz svētkiem paiet gaisā virmojot siltām sajūtām. Top gada gaišāko svētku vēstneši - adventes vainagi. Katrā darbā ieausta rūpība, mīlestība un arborētuma dārza sajūtas.
ziņa publicēta 16.11.2021lasīt vairāk

Sarkaņos top zaļo ceļu atpūtas vieta

Bijušās Sarkaņu skolas pagalmā, iepretim tagadējai Madonas muzeja etnogrāfijas un sadzīves priekšmetu krātuvei top jauna atpūtas vieta. To veido: lapene, velo novietne un informācijas stends.
ziņa publicēta 12.11.2021lasīt vairāk

Seši Madonas novada tūrisma pakalpojumu sniedzēji saņem "Gājējam draudzīgs" zīmi

Aktīva atpūta dabā šobrīd ir īpaši aktuāla, un došanās pārgājienos ir lielisks veids, kā iepazīt Latvijas dabu. Latvijā ir arvien plašākas iespējas izmantot “Gājējam draudzīgu” uzņēmumu pakalpojumus, tādējādi padarot pārgājiena pieredzi pēc iespējas pozitīvāku, un kājāmgājējiem radītu sajūtu “es šeit esmu gaidīts, mani šeit sapratīs”.
ziņa publicēta 15.10.2021lasīt vairāk