"Domas Dabā"- pārgājieni

"Domas Dabā" ir sajūtu un spilgtu emociju piedzīvojumi Latvijas Dabā un ārpus tās robežām. Tās ideoloģija ir par būšanu Dabā, būšanu šeit un tagad, veselīgām domām un idejām, kas dzimst, esot saskaņā ar Dabu, esot aktīviem un laimīgiem. 

Dažreiz mēs naktī Meža vidū vāram zupu, citreiz kāpjam pa ļoti stāvām nogāzēm. Mēdzam pat ziemā braukt ar laivām kā arī dodamies uz “Viesībām Mežā”.

Tiek piedāvāti piedzīvojumi bērniem, "Meža restorāns", "Ciemos pie vietējā", "24 stundas Mežā'', "Nakts sniegā", "Nakts ezerā", "Ledus laikmetam pa pēdām", dažādi sporta pasākumi un ekspedīcijas, "Vanagkalna skartie", Piedzīvojumos šaujam ar lokiem, tīram upes, kā arī spējam "pieslēgties" citu organizētos pasākumos un meklējam risinājumus dažādās nestandarta situācijās.

Piedzīvojumi nav ekstrēmi, tie vienmēr ir pārdomāti, lielākoties, bērniem draudzīgi. Tie notiek gan Madonas novadā un pa visu Latvijas teritoriju, gan ārpus tās.

Tu vari pievienoties uz jebkuru mūsu izsludināto piedzīvojumu, vai pieteikt pats savu piedzīvojumu, kuru atbilstoši tieši Tavai pieredzei un vēlmēm arī īstenosim.

                                                                                                Uz tikšanos Dabā!

Piedāvājums:
* Individuālie un korporatīvie pārgājieni, ekspedīcijas un citas aktīvās atpūtas iespējas dabā.
* Fotosesijas dabā.
* Dāvanu kartes.
Kontakti:
Tālrunis:+371 28890695 (Helmuts Baņukalns)
Internetā:http://www.domasdaba.com
E-pasts:domasdaba@gmail.com

Komentāri

Jūsu atstātais komentārs sniegs vērtējumu, atsauksmi un ierosinājumu.
Ja Jums radies kāds jautājams – izmantojiet sadaļā “kontakti” norādīto tālr.nr. vai e-pastu un sazinieties tūrisma pakalpojuma sniedzēju!
Labi