Aizupes - ābolu konfektes, maize un citi lauku labumi

Bioloģiskā saimniecība ”Aizupes” nodarbojas ar garšaugu, dārzeņu un augļu audzēšanu, kā arī veic to pārstrādi. Katrai saimniecei var noderēt „Aizupju” garšvielu vai dārzeņu žāvētā produkcija. Popularitāti guvuši ceriņkrāsas skābētie kāposti un malkas krāsnī ceptā lauku maize. Saimniecības firmas produkts ir saldās ābolu konfektes „Gardumiņš”, kuras pagatavotas no ābolu miltiem, burkānu sīrupa un šokolādes.

Arvien lielāku popularitāti iemanto “Aizupes” ceptā mājas maize. Saimnieces Silvijas Garbovskas vadībā tiek cepta tumšā rudzu maize, saldskābmaize un dažādu veidu baltmaizes, dažkārt pircēji tiek palutināti ar mājas speķa raušiem. Maize tiek raudzēta senlaicīgās koka abrās, katrs kukulītis ar rokām izveidots, bet cepšana notiek kārtīgās malkas krāsnīs. Atkarībā no laika apstākļiem tiek piedāvāta arī piparmētru tēja vai žāvētu ābolu kompots.

Piedāvājums:
* Bioloģiskās saimniecības "Aizupes" degustācijas programma ar stāstu par produktu tapšanu un pielietojumu (kaltētie dārzeņi, ābolu konfektes, maize u.c.).
* Produkcijas iegāde.
* Grupu (no 10 pers.) ēdināšana (saimniece iesaka nobaudīt dārzeņu kotletes, štovētos kāpostus, maizes zupu u.c. vietējos produktus).
Informācija par cenām:
* ekskursija ar degustāciju - 3,00 EUR no personas;
* ēdināšana, pikniks - 6,00 EUR no personas;
* grupu ekskursija ar saimnieces stāstījumu (saimniecības apskate, maizes cepšanas demonstrācija) - 15,00 EUR no grupas.
Kontakti:
Darba laiks:Pēc pieteikuma!
Adrese:Irbītes, Bērzaunes pagasts, Madonas novads, LV - 4853
GPS:Lat, lon: 56.800723, 26.042078
Tālrunis:+371 29372796 (Silvija Garbovska, LV, RU, GER)
E-pasts:silvija.garbovska@apollo.lv

Komentāri

Jūsu atstātais komentārs sniegs vērtējumu, atsauksmi un ierosinājumu.
Ja Jums radies kāds jautājams – izmantojiet sadaļā “kontakti” norādīto tālr.nr. vai e-pastu un sazinieties tūrisma pakalpojuma sniedzēju!
Labi