"Domu pietura" - mājas vīnu degustācija un iegāde, "Madonas novada garša" objekts

PIEDĀVĀJUMS:
   * 
Mājas vīnu degustācijas programma (iepriekš saskaņojot).
   * Sarunas par vīnu un padomi tā gatavošanā.
   * Vīnu iegāde (iepriekš piezvanot).

Grupas lielums:
   * Vasarā līdz 65 personām;
‌   * Ziemā līdz 35 personām.


‌Uzņēmums tūrisma akcijā "Madonas novada garša" (2017. gadā) ieguva tilulu
“Interesantākā ekskursija”.

Turpinot vīnkopja, dzīvās leģendas Kārļa Dumbrāja (1918.-2019. g.) vismaz 60 gadu garumā koptās mājas vīna gatavošanas tradīcijas, šodien uzņēmumā turpina darboties nākamās paaudzes.

Tiek raudzēti ap 20 dažādu veidu vīni no meža un dārza ogām. Lielu atzinību un klientu pieprasījumu izpelnījušies meža ogu vīni - piesātinātais un samtainais melleņu vīns, aromātiskais aveņu vīns, klasiskais dzērveņu vīns, kā arī citu veidu vīni, to skaitā cidoniju, pīlādžu, rabarberu, plūmju, upeņu, jāņogu, ķiršu, ērkšķogu, pat piemājas dārzā augošo vīnogu vīns. Tomēr, ņemt vērā to, ka vīna darīšana ir ļoti sezonāls, radošs un dažkārt arī neprognozējams process - ne vienmēr iespējams baudīt un iegādāties visus vīna veidus vienlaicīgi.

Uzņēmums, kurš izveidots 2012.gadā, tūrismu ir izvēlējies kā savas darbības pamatvirzienu un veidu, kā reklamēt saražoto produkciju. Tūristiem tiek piedāvāta 1-1,5 stundu gara degustācijas programma, kas sevī ietver 4 dažādu mājas vīnu degustāciju ar uzkodām, aizraujošu stāstījumu, sarunas par vīnu un to, kas ir bijusi noslēpumu atslēga Kārļa Dumbrāja 101 gadu garajam mūžam.

Vasarā līdz 65 cilvēku lielas tūristu grupas tiek uzņemtas āra teltī, kura iekārtota kafejnīcas stilā, savukārt, ziemā uzņēmums degustācijas siltos apstākļos var nodrošināt līdz 35 cilvēku lielām grupām. Gādājot par īpašu noskaņu un muzikālo noformējumu, “Domu pietura” kļuvusi par skaistu pieturu arī jaunajiem pāriem un/vai kāzu viesiem. Ikdienā ikvienam interesentam, saskaņojot pieteikumu, piemājas veikaliņā iespējams iegādāties saražoto produkciju. Vien atsevišķos gadījumos un svētku reizēs uzņēmums piedalās gadatirgos vai gatavo skaistas dāvanas – vīna pudeles īpašā noformējumā.
Informācija par cenām:
Vīna degustācijas programma – ilgums 1-1,5 h; 4 veidu vīnu degustācija, uzkodas:
*sākot no 40 EUR
*grupām (no 8 cilvēkiem) – 5 EUR personai.
Degustācija, vīnu iegādājoties –3 EUR personai.
Individuālie un korporatīvie pasākumi – pēc vienošanās.
Kontakti:
Darba laiks:Pēc pieteikuma!
Adrese:Raiņa iela 19, Madona, LV - 4801
GPS:56.8557, 26.2107
Tālrunis:+371 29296045 (Astra Riekstiņa)(LV, RU); 26395710 (Ilze Riekstiņa) (LV, RU, ENG)
Internetā:http://www.domupietura.lv https://www.facebook.com/domupietura/
E-pasts:info@domupietura.lv

Komentāri

Jūsu atstātais komentārs sniegs vērtējumu, atsauksmi un ierosinājumu.
Ja Jums radies kāds jautājams – izmantojiet sadaļā “kontakti” norādīto tālr.nr. vai e-pastu un sazinieties tūrisma pakalpojuma sniedzēju!
Labi