PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

Izstāde "Vakarēšana" Madonas laikmetīgās mākslas galerijā "MABOCA"

Notiek: 19. novembris 17:00 - 25. novembris 18:00
MADONA; Laikmetīgās mākslas galerija "MABOCA"

Madonas laikmetīgās mākslas galerijā "MABOCA galerija Visuma Centrs 2" 19. novembrī tiks atklāta izstāde “VAKARĒŠANA”. Izstādi veidojuši mākslinieki Kristians Brekte, Ernests Kļaviņš un Shady Ladies.

Namu, kur reiz dzīrojuši ļaudis, ir apsēdušas nešķīstas būtnes. Vecais Svilpavnieks namā dzīro brīvdienās. Viņam patīk lieli publiski trīsdieņnieki. Sanākušie ballētāji kratās Svilpavnieka mūzikas ritmos, vai vārtās uz zemes, kaifojot no svilpes basa. Turpmākās četras nedēļas dienas Svilpavnieks nozūd no radara. Mafloki – kosmiskie apziņas parazīti - šo telpu apmeklē vien pāris reizes mēnesī, taču, lai katra ierašanās tiem būtu kā atgriešanās mājās, namā pie kādas sienas ir izvietotas glītas bildes, kur redzami šādi tādi izvilkumi no mafloku ikdienas dzīves. Pārējās dienās šajā namā uzturas kāds langūru pērtiķu pāris. Pērtiķi regulāri uz telpu savelk pārtiku un atkritumus, kas salaupīti vietējā ciemā. Kopā ar atkritumiem telpā ir nokļuvuši arī daži kukaiņi, kas velkot pēdējo dzīvību, domā par vasaru, jeb "bērnības čillu". 

Kristians Brekte ir labi zināms latviešu mākslinieks, skandālists, kas pēdējo reizi satricināja visu valsti 2021. gadā ar savu veidoto murāli Rīgas centrā. Pateicoties šim murālim, Latvijas iedzīvotājiem uz kādu brīdi sāka interesēt māksla un mākslas jēdziens. Ernests Kļaviņš ir izcils komiksu autors, kas komiksu tēlus ietver gan pašos komiksos, gan grafikās, gleznās un skulptūrās. Apvienība Shady Ladies, radusies kā reperu duets, šobrīd padziļināti strādā vizuālajā mākslā un kaļ to dzelzi, kamēr karsta.

_______________________________

Izstādes atklāšanā būs iespēja baudīt skaistus priekšnesumus no:

K+M+B

DJ KODEK

KĀRLIS BIĶERNIEKS

TOMS AUNIŅŠ

TV MASKAVA

---

Izstādi atbalsta VKKF un Madonas pašvaldība

 
 
 
© 2008-2023 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums