PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

Kinoseanss: “Elviss”

Notiek: 2. oktobris 18:00 - 20:39
MADONA; kinoteātris „Vidzeme” Tirgus ielā 5

Žanrs: drāma, biogrāfija, muzikāla filma Ieteicamais vecums: no 12 gadu vecuma Lomās: Austin Butler, Tom Hanks, Olivia DeJonge, Helen Thomson, Richard Roxburgh Filmas garums: 2 stundas 39 minūtes Valoda: filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā

Filma vēsta par Elvisa Preslija dzīvi un mūziku caur attiecību prizmu ar viņa mīklaino menedžeri pulkvedi Tomu Pārkeru. Starp Presliju un Pārkeru valdīja sarežģīta dinamika 20 gadu garumā, kopš brīža, kad Preslijs vēl bija uzlecoša zvaigzne, līdz viņa neticamās slavas virsotnei, kas ir arī lielu pārmaiņu laiks Amerikas kultūrā un sabiedrībā. Svarīgu lomu šajā ceļojumā ieņem arī viens no nozīmīgākajiem cilvēkiem Elvisa dzīvē – Priscilla Preslija.

Biogrāfiskās drāmas režisors un scenārija līdzautors ir Bazs Lūrmens („Lielais Getsbijs”, “Mulenrūža”), Elvisa lomā iemiesojies Ostins Batlers („Reiz Holivudā”), viņa menedžera lomā redzēsim “Oskara” balvas laureātu Tomu Henksu („Slepenie dokumenti”, „Spiegu tilts”), un Priscillu atveido Olīvija Dedžonga („Beka”).

 
Lai skatītos šo Youtube video, nepieciešams iespējot sociālās sīkdatnes.
Pielāgot sīkdatnes
 
 
© 2008-2023 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums