PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

SUB SCRIPTUM grupas mūzikas akustiskais koncerts @ videoskatuve PUTNS - TV raidījuma filmēšana

Notiek: 2. oktobris 14:00 - 15:00
LAZDONA; Meža iela 2, Lazdona, LV-4824, Latvija

02.10.2022. plkst. 14:00, Meža ielā 2, Lazdonā, Madonas novadā, Latvijā tiek organizēts grupas Sub Scriptum mūzikas akustiskais koncerts projekta videoskatuve Putns 2. sezonas ietvaros. Koncerts reizē ir arī televīzijas raidījuma skatuves priekšnesuma ieraksts. Kopskaitā pieejamas tikai 30 apmeklētāju sēdvietas! Apmeklējuma cena 6.00 EUR.

Par grupu SUB SCRIPTUM

Alternatīvā rokgrupa Sub Scriptum, kurā apvienojušies čaļi no Madonas, kas izkāpuši no orķestra bedres un izdomāja kopā spēlēt roku.

"Mēs uzstājamies visur, esam pat spēlējuši Zirgu Stallī, ja neticat, ierakstāt Youtube: Sub Scriptum - Pajāt.." tā stāsta grupas dalībnieki. “Koncerti ir pieejami visiem, tiešām.. Un mums nav Pajāt, tieši tāpēc jau otro gadu pēc kārtas veidojam Labdarības tūri pa bērnu namiem. Kultūrai un mūzikai tik skarbajā 2020. gadā izdevām albumu "21.gs. mode", kuru ierakstījām ar producentiem Arni Račinski un Aleksandru Burij (Ukraina). Šobrīd grupa strādā pie otrā albuma.

Vairāk par četrotni: www.facebook.com/SubScriptum

_

Par videoskatuvi Putns

Videoskatuve Putns ir kultūras jomas video projekts Latvijā. Tiek veidots TV raidījums par radošiem, mūsdienīgiem un talantīgiem skatuves mākslas cilvēkiem. 01. sezonā tiksimies ar 8 dalībniekiem un 02. sezonā plānoja skatītājus iepazīstināt vēl ar 8 radošiem skatuves mākslas projektiem no Latvijas.

Vairāk par projektu: www.facebook.com/videoskatuveputns

_

Projektu organizē biedrība Melnais Piens.

Patiešām novērtējam projekta atbalstītājus un sadarbības draugus Madonas novads, ReTV, Multimediju studija Kanna, Lazdonas pagasts, Tagad TV, stiliste Inga Zaharova u.c. Paldies!

Esi sociāls, pieseko un uzzini vairāk par pasākumu sociālajā tīklā facebook.com!
https://fb.me/e/5SzCOOx65

LOKĀCIJA

BIĻETES

‌_

‌Informāciju sagatavoja un ievietoja:

‌Lauris Krievs
‌Lazdonas pagasta kultūras pasākumu organizators
 
 
© 2008-2022 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums