PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

Grāmatas „A una corda. Uz vienas stīgas” atvēršanas svētki Cesvainē

Notiek: 24. septembris 13:00 - 14:30
CESVAINE; Austrumvidzemes kultūras un mākslas centrs Cesvaines pils

2022. gada 24. septembrī plkst. 13.00 pilī norisināsies jaunās grāmatas atvēršanas svētki „A una corda. Uz vienas stīgas”. Cesvaines amatierteātris režisores Aldas Albertes vadībā piedāvās Līvijas Akurāteres dzejas uzvedumu, ko ar dziesmām kuplinās Ieva Akuratere.

Tā kā Līvijai Akurāterei tuvi bijuši visi mākslas veidi, grāmatas svētki vienlaikus būs arī plenērs — mākslinieciska Cesvaines pils un pasākuma dalībnieku studija. Varam gaidīt kādu māksliniecisku pārsteigumu Ērikas Doganas vadībā. Prieks, ka tik radoši cilvēki pulcēsies atdzimušajā Cesvaines pilī!

Ieeja pasākumā būs bez maksas. Priecāsimies par ziedojumiem Cesvaines pilij un grāmatas izdevumam. Jauno grāmatu „A una corda. Uz vienas stīgas” varēs nopirkt par īpašu cenu, kā arī tajā varēs saņemt Ievas Akurateres autogrāfu.

Tie, kuri uz svētkiem Cesvainē netiek, ar Ievu Akurateri un jauno grāmatu varēs tikties Rīgā oktobra sākumā, vēlāk Ogrē. Notikumu vietas un datumi tiks precizēti. Lūdzam sekot informācijai https://www.facebook.com/cesvainesgramata/.

 

Informāciju iesūtīja: 

Sanita Dāboliņa,

grāmatas redaktore

 
 
 
© 2008-2023 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums