PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

Latvijas mūzikas skolu audzēkņu radošā nometne PLUS aicina uz satikšanos mūzikā!

Notiek: 12. augusts 17:00 - 18:00
CESVAINE; Kultūras un mākslas centrs Cesvaines Pils

Jau divdesmit otro reizi šo nometni rīko biedrība Latvijas Jauniešu pūtēju orķestris, šogad no 7.līdz 13.augustam notiks Cesvaines vidusskolā. Nometnē piedalās jaunie mūziķi no Cēsu, Garkalnes, Gulbenes, Jaunpiebalgas, Jūrmalas, Kokneses, Ogres, Rīgas, Ropažu, Saldus, Salaspils, Siguldas, Skrīveru, Strenču, Smiltenes un Talsu mūzikas skolām.

Jau nometnes nosaukums PLUS, ko lieto pozitīvu lielumu apzīmēšanai, atklāj šī vasaras projekta būtību - pievienot. Pievienot jaunas prasmes jau esošajām, izbaudīt kopā spēlēšanas prieku ansambļos un orķestrī, atrast jaunus draugus vai atkal satikt vecos, iepazīt jaunus specialitātes skolotājus un paveikt to visu vienas nedēļas laikā.

Projekta mākslinieciskais vadītājs, diriģents Jānis Puriņš par koncertiem saka tā :

“Mūsu nometnes moto ir spēlēt ar prieku, bet profesionāli! Tas nozīmē, ka šajā laika sprīdī mums jāapgūst pilnīgi jauns repertuārs un ar lielu atbildību un uzdrīkstēšanos jāsagatavo šie koncerti."

Ceturtdien, 11. augustā plkst. 19.00 Cesvaines Ev. lut. Baznīcā MŪZIKA BAZNĪCĀ. Koncertā skanēs korāļi, klasiskā mūzika. Koncertā kopā ar mums piedalīsies arī Cesvaines baznīcas ērģelniece Daiga Matroze, un ceram sagatavot arī kopīgu koncertatskaņojumu.

Piektdien, 12.augustā plkst. 17.00 Cesvaines pilī MŪZIKA PILĪ. Cesvaines pilī koncertēsim pirmo reizi. Un šī koncerta uzdevums ir jaunajiem mūziķiem un arī klausītājiem dot muzikālu ieskatu seno laiku balles dejās un noskaņās. Koncerta īpašā viešņa būs ģitāriste un māksliniece Vita Krūmiņa.

Un nedēļas izskaņā , sestdien, 13.augustā plkst. 15.00 Noslēguma koncerts Cesvaines vidusskolas zālē LABĀKA PASAULE SĀKAS TEVĪ. Noslēguma koncerts ir kā svētku torte - koša, daudzkārtaina un ļoti garšīga. Koncerts no klasikas līdz džezam un populārajai mūzikai. “ 

Informāciju iesūtīja: Renāte Čačka, izglītojošā darba speciāliste. Tālr.: 22023730

 
 
 
© 2008-2022 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Piekļūstamības paziņojums