PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

Jāņu nakts balle Madonā

Notiek: 23. jūnijs 23:00 - 24. jūnijs 02:00
MADONA; Pie Madonas pilsētas kultūras nama

23.jūnijā pulksten 23.00 Jāņu nakts balle pie Madonas pilsētas kultūras nama! Spēlē balvu ansamblis ZIŅĢES BRĀĻI no Bauskas!

Grupa dibināta astoņpasmitā gadā un ar pirmo uzstāšanos ir spējusi līdz asarām aizkustināt klausītāju sirdis izpildot dziesmas dzimtajā novadā, gan nedaudz aiz tā. Tiek spēlētas 20.gs. sākuma populāras dziesmas no Brāļiem Laiviniekiem, Alfrēda Vintera u.c. Grupa satāv no četriem mūziķiem – akordeonista, trombofonista, kas amatu apvienošanas kārtība uz pusslodzi ir arī ģitārists, ukulel-basists un bundzinieks.
Raitis Sirmanis – ar akordeonu iepazinies jau agrā bērnībā, tāpēc ticis sūtīts to apgūt mūzikas skolā. Ārpus Ziņģes brāļiem muzicē mūzikas apvienībā “Uzmini nu”. Sadarbojies un kopā muzicējis ar grupu “Vēja runa”, muzikas apvienību “Karakums”, pioano virtuozu Gintu Žilinski u.c. Spēlē sitamos instrumentus un vienmēr ir pozitīvi noskaņots.
Dāvids Kvīns – multinstrumentālists, kas ansamblim pievienojās deviņpadsmitajā gadā, kā bundzinieks, taču ģimenes apstākļu dēļ pārkvalificējies uz trombonu un ģitāru. Cilvēks kurš ar jebkuru tehniku un dažādiem smalkiem rīkiem ir uz “Tu”.
Mārtiņš Ruža – kurš lielo kontrabasu samainījis uz vismazāko ukuleles basu. Savulaik organizējis Bauskas country mūzikas festivālus, spēlējis grupās Dakota, Bordertown, Krīdenzi u.c. Liels anekdošu un dažādu joku pārzinātājs un izgudrotājs.
Jānis Veikšāns – mūziķis ar vislielāko pieredzi. Mūzikas apritē jau kopš pagājušā gadsimta 70 gadiem. Spēlējis grupā Emburgas zēni, Jauna diena. Izbraukājis Ameriku kopā ar Ilmāru Dzeni krustām-šķērsām un pat bišķi uzspēlējis kā vēsta leģenda. Vienmēr smaidīgs un vella pilns, tāpēc arī redzams daudzās TV reklāmās, filmās un seriālos.
 

‌Informāciju iesūtīja: Madonas pilsētas kultūras nama direktore Ilze Šulce
 
 
© 2008-2022 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Piekļūstamības paziņojums