PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

Madonas novadpētniecības un mākslas muzeja ceļojošā izstāde “Lauku muzikanti. Mūzikas instrumenti. 20.gadsimts” Lubānā

Notiek: 1. jūnijs 09:00 - 2. jūlijs 14:00
LUBĀNA; Lubānas tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs, Oskara Kalpaka 4- 3, Lubāna, Madonas novads.

No 1. jūnija līdz 2. jūlijam Lubānas izstāžu zālē aicinām skatīt Madonas novadpētniecības un mākslas muzeja ceļojošo izstādi “Lauku muzikanti. Mūzikas instrumenti. 20.gadsimts”

Izstāde “Lauku muzikanti. Mūzikas instrumenti. 20.gadsimts”ir  viena no Madonas novadpētniecības un mākslas muzeja ceļojošajām izstādēm.

Izstādes autore Laimdota Ivanova par izstādi teic, ka “Izstādē eksponēts 2021.gadā sagatavotais vizuālais materiāls “Lauku muzikanti Madonas novadā 20.gadsimtā”, ko finansiāli atbalstīja Valsts Kultūrkapitāla fonds. Izstāde pirmo reizi tik plaši iepazīstina ar muzeja krājuma materiāliem par lauku muzikantiem,  muzicēšanas tradīcijām, mūzikas instrumentu gatavotājiem kā vienu no nemateriālās kultūras mantojuma sastāvdaļām. Izstāde ir papildināta ar materiāliem no Barkavas muzeja un privātpersonu arhīviem. Vizuālo materiālu papildina cītaras, vijoles un citi instrumenti no Madonas novadpētniecības un mākslas muzeja krājuma, kā arī muzikantu un viņu tuvinieku saglabātie instrumenti.”

Laipni aicināti Lubānas tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrā!

Informāciju sagatavoja: Lubānas tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centra vadītāja Ilze Kraukle  t. 26374962

 
 
 
© 2008-2022 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Piekļūstamības paziņojums