PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

Kinoseanss: “Fantastiskās būtnes: Dumidora noslēpumi”

Notiek: 14. maijs 20:00 - 22:22
MADONA; kinoteātris „Vidzeme” Tirgus ielā 5

Žanrs: Piedzīvojumu, fantāzijas filma Ieteicamais vecums: no 12 gadu vecuma Lomās: Jude Law, Eddie Redmayne, Mads Mikkelsen, Ezra Miller, Katherine Waterston Filmas garums: 2 stundas 22 minūtes Valoda: filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā

Profesors Baltuss Dumidors zina, ka bīstamais tumšais burvis Gelerts Grindelvalds plāno pārņemt burvju pasauli. Nespējot viņu apturēt viens pats, viņš uztic magizoologam Tritonam Skamanderam vadīt bezbailīgu burvja, raganas un kāda drosmīga vientiešu maiznieka komandu bīstamā misijā, kur viņi sastopas ar senām un jaunām būtnēm un iekļūst sadursmēs ar Grindelvalda pieaugušo sekotāju pulku. Cik ilgi Dumidors spēs turēties viņam pretī? 

Arī jaunāko filmu pēc Džoannas Roulingas darbu motīviem par burvju pasauli uzņēmis „Harija Potera” filmu sērijas režisors Deivids Jeitss. Galvenajās lomās divkārtējs „Oskara” balvas nominants Džūda Lovs (seriāls „Jaunais Pāvests”, „Aukstais kalns”, „Talantīgais misters Riplijs”), „Oskara” balvas laureāts Edijs Redmeins („Aeronauti”, „Teorija par visu”), Mads Mikelsens („Vēl pa mēriņam”, „Doktors Streindžs”), Ezra Millers („Taisnības līga”).

 
 
 
© 2008-2022 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika