PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

KIDS WONDERLAND – MINI FESTIVĀLS BĒRNIEM UN ĢIMENĒM

Notiek: 21. augusts 17:00 - 20:30
MADONA; Madonas pilsētas estrāde

Kids Wonderland ir iespējams viens no taviem šīs vasaras interesantākajiem brīvdienu atpūtas galamērķiem, uz kurieni doties kopā ar visu ģimeni un iepazīt maģisko putu un burbuļu pasauli. Jautras un interesantas ģimeņu aktivitātes visa vakara garumā

Pasākumā galvenais notikums būs lielā PUTU lavīna, kurā bērni varēs veldzēties un ballēties uz nebēdu.

Visa vakara garumā burbuļu darbnīcas sadarbībā ar Mistery Bubbles, kā arī vakara kulminācijā maģiskais DŪMU burbuļu šovs. Kā arī atsevišķi ģimenes sacentīsies dažādos veiklības un gudrības uzdevumos. Balvu fonds no ziepjuburbuli.lv un sadarbības partneriem 100 eur vērtībā. Bet pašas sacensības nav galvenais, svarīgi ir kopā pavadītais laiks ar ģimeni. Bērni visa vakara garumā – no pl.17.00 līdz 20.30 varēs atpūsties un nofotografēties burbuļu foto stendā un našķoties saldumu bārā.

Kamēr bērni izpriecājas, mammas un tēti varēs atpūsties “Ģimeņu atpūtas teltī”, kurā varēs atpūtināt kājas uz Kids Wonderland pufiem un paslēpties no saules vai lietus. Lielās galda spēles aktīvai atpūtai un mantiņu stūris pašiem mazākajiem.

          Ieeja no plkst 16:00.                           

                         

Biļešu cenas un vairāk info par pasākumiem citās pilsētās www.ticketpoint.lv


 APMEKLĒJUMA NOTEIKUMI:

PASĀKUMUMS NOTIEK REŽĪMĀ “AR DROŠĪBAS” NOTEIKUMIEM

(Vakcinētie, ar negatīvu testu vai izslimojušie)

Nav jālieto sejas maskas!

Bērni pasākumu līdz 12 gadu vecumam var apmeklēt BEZ ierobežojumiem.

Bērniem no 12 gadu vecuma (pēc 12 gadu sasniegšanas) un vecākiem (pavadoņiem) jābūt līdzi vai jāuzrāda elektroniski šādi sertifikāti (apliecinājumi):

  • ir vakcinējies pret Covid-19;
  • pēdējā pusgada laikā ir pārslimojis Covid-19;
  • pēdējo 48 stundu laikā ir veicis Covid-19 testu un tā rezultāts ir negatīvs;
  • pēdējo 6 stundu laikā ir veicis Covid-19 ātro antigēna testu un tā rezultāts ir negatīvs.

·         Pirms biļešu iegādes, lūdzu, pievērsiet uzmanību valstī noteiktajiem noteikumiem pasākuma apmeklēšanai saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu. Veicot pirkumu, patērētājs piekrīt ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus pasākuma apmeklējumam.

·         * Vietnē www.covid19sertifikats.lv iegūts digitāls sertifikātu, kas apliecina vakcinācijas, Covid-19 pārslimošanas vai negatīva testa rezultāta faktu. Ja nav iespējas sertifikātu iegūt elektroniski, to papīra veidā pēc pieprasījuma izsniedz ārstniecības iestāde vai kādā no vienotās valsts un pašvaldības klientu apkalpošanas centriem (https://www.varam.gov.lv/lv/vpvkac).

·         ** Pēdējo 48 stundu laikā veikts Covid-19 tests, un tā rezultāts ir negatīvs, vai pēdējo 6 stundu laikā veikts Covid-19 ātrais antigēna tests, un tā rezultāts ir negatīvs. Personām no 18 g.v. tests tiek apmaksāts no valsts budžeta līdz š.g. 1. 08., personām līdz 18 g.v. – līdz š.g. 1.09. Informācija: https://www.spkc.gov.lv/lv/valsts-apmaksatas-covid-19-analizes (5.punkts)

Pasākuma organizators Nils t.28668860

 

Informāciju iesūtīja: Madonas pilsētas kultūras nama atpūtas pasākumu

                                    organizatore   Aija Špure

Mob. Tālr.: 26102796

 ‌Ievietoja: A.Noviks       

 
 
 
© 2008-2021 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika