PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

Izstāde „Barkava.Māls. Vēstījumi iz senajām mājvietām”

Notiek: 17. novembris 08:00 - 30. decembris 16:00
BARKAVA; Barkavas pagasta pārvaldes zāle

Ņemot vērā šā brīža situāciju un ierobežojumus saistībā ar Covid-19 , barkaviešiem un visiem pārējiem interesentiem tiek piedāvāts virtuāls ieskats izstādē “Barkava. Māls. Vēstījumi iz senajām mājvietām”, kura šovasar klātienē bija skatāma Madonas novadpētniecības un mākslas muzejā.

Sagaidot Latvijas valsts svētkus, Barkavas pagasta pārvalde turpina dažādot kopdarbu, ko idejiski aizsāka mūsu novadniece keramiķe Līga Skariņa un kuru tālāk attīstīja tajā ieinteresētie entuziasti ar mērķi apzināties savas saknes, saglabāt liecības par senajām mājvietām pagastā, “atdzīvināt” Barkavas mālu.

 
Laipni aicinām pagasta pārvaldes mājaslapā www.barkava.lv un šī virtuālā pastaiga pa Barkavas pagastu lai  ir kā sveiciens Latvijas valsts svētkos no pagasta pārvaldes!

Izstādes pilnā versija šobrīd ir izvietota pagasta pārvaldes zālē no 17.11.2020. un ir pieejams arī individuāls izstādes apmeklējums pēc iepriekšējas pieteikšanās pa telefona Nr. 64860904, ievērojot pulcēšanās noteikumus saistībā ar COVID-19‌Informāciju iesūtīja: Barkavas kultūras nama vadītāja Līva Romanovska. 
‌Mob. tālr.: +371 20047048


‌Ievietoja: D.Torstere
 
 
© 2008-2021 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »