Madonas pilsētas āra florbola turnīrs 3 pret 3

1.    MĒRĶIS UN UZDEVUMI

1.1.      Popularizēt florbolu Madonas pilsētā un apkārtējos novados;

1.2.      Veicināt veselīgu dzīves veidu.

2.    LAIKS UN VIETA

2.1.      Sacensības norisināsies 2020. gada 29.augustā Madonas pilsētas estrādē.

2.2.      Sacensību sākums: plkst. 10:00 jauniešu grupa, plkst. 14:00 pieaugušo grupa.

3.    ORGANIZATORI

3.1.      Sacensības organizē biedrība FK Madona - treneris Kalvis Koskevičs, atbalsta Madonas novada pašvaldība.

4.    DALĪBNIEKI

4.1.      Sacensībās var piedalīties visa vecuma jaunieši, sākot no 8 gadu vecuma,  un pieaugušie

4.2.      Komandas startē 2 kategorijās – jauniešu grupa B ( 2006.g un jaunāki), Pieaugušo grupa A ( 2006.g. un vecāki)

4.3.      Vienā komandā dalībnieku skaits ir no 3 līdz 4 cilvēkiem;

4.4.      Atbildību un rūpes par savu veselību uzņemas paši turnīra dalībnieki;

4.5.      Spēlētāji sacensībās drīkst pārstāvēt tikai vienu komandu.

5.    SACENSĪBU NORISE

5.1.      Sacensības norisināsies  Madonas Pilsētas estrādē. Pieaugušo un jauniešu kategorijās spēles laiks būs 10 minūtes bez pārtraukumiem (gadījumā, ja pieteiksies mazs komandu skaits, tad spēles laiks tiks palielināts līdz 15 min).  Spēles notiek uz samazināta florbola laukuma, spēlē 3 laukuma spēlētāji .

6.    IZSPĒLES KĀRTĪBA

6.1.      Izspēles kārtība tiks noteikta pēc reģistrēto komandu skaita sacensībām – komandas tiks dalītas apakšgrupās, kur aizvadīs savstarpējās spēles. Apakšgrupu labākās komandas (labāko komandu skaits, kas turpinās dalību izslēgšanas turnīrā tiks noteikts pēc reģistrēto komandu skaita) aizvadīs ceturtdaļfināla vai pusfināla spēles.

7.    VĒRTĒŠANA

7.1.      Komandai par uzvaru tiek piešķirti 2 punkti; neizšķirtu – 1 punkts. Ja divām vai vairākām komandām ir vienāds punktu skaits, tad augstāku vietu nosaka attiecīgi:

●       lielāks iegūto punktu skaits savstarpējās spēlēs;

●       labāka iegūto – zaudēto vārtu starpība savstarpējās spēlēs,

●       labāka iegūto – zaudēto vārtu starpība visās spēlēs,

●       vairāk gūtie vārti visās spēlēs,

●       labāka iegūto – zaudēto vārtu attiecība visās spēlēs.

8.    APBALVOŠANA

8.1.      Labāko trīs vietu komandas katrā kategorijā tiks apbalvotas ar medaļām un kausiem.

8.2.      Pasākuma atbalstītāji patur tiesības izvērtēt komandas un apbalvot tās pēc saviem ieskatiem.

9.    SACENSĪBU NOTEIKUMI

9.1.            Spēles tiek organizētas pēc 2.Pielikumā sagatavotajiem MINI Florbola noteikumiem.

PIELIKUMS NR 2.

10.  PIETEIKUMI

9.1.      Pieteikšanās sacensībām līdz 2020. Gada 27.augustam plkst. 23.59, nosūtot pieteikumu elektroniski uz e-pastu: kelvin@inbox.lv, zvanot 20191148 Kalvis Koskevičs Pieteikuma forma ir pieejama

PIELIKUMS NR 1.

9.2. Dalības maksa: nepilngadīgiem nav, pieaugušajiem 2 Eiro no cilvēka.

11.  CITI NOTEIKUMI

1.      Par  ierašanos  uz  spēli  iereibušā  stāvoklī  vai  par  diskvalifikāciju ar  ziņojumu par īpaši nesportisku uzvedību vai apzinātām darbībām ar mēŗki nest smagu kaitējumu cilvēka veselībai seko dalībnieka un KOMANDAS izslēgšana no sacensībām un visās spēlēs tiek piešķirti zaudējumi ar 0:5.

2.     Par sacensību norises vietas iekšējās kārtības noteikumu neievērošanu komanda tiek izslēgta no sacensībām. Papildus, komandas pienākums ir pilnā apmērā segt zaudējumus, kas ir radušies noteikumu neievērošanas rezultātā.