Šī lapa ir izdrukāta no Madona.lv
Interneta adrese:

Vieglatlētikas sacensībās Madonas novada sportistiem veiksmīgi starti

2020.03.05 13:47

29.februārī un 1.martā Kuldīgā notika 50. Latvijas čempionāts vieglatlētikā telpās (pirmais čempionāts telpās notika 1971.gadā Rīgas sporta manēžā). Madonas sportisti izcīnīja divas medaļas.

Tā par vicečempionu augstlēkšanā vīriešiem kļuva Jānis Vanags  - 1m 96cm, bet bronzas medaļu ieguva Sandis Rošāns – 1m 93cm. Vēl mūsu jaunietei Luīzei Barkānei startējot sieviešu konkurencē 4.vieta kārtslēkšanā ar jaunu personisko rekordu – 2m 60cm un 10.vieta 4 kg lodes grūšanā – 10m 02cm. Jaunietei Ērikai Līnai Rivseniecei 20.vieta 60m skrējienā – 8,47 sek.

25.-26.februārī mūsu labākā juniore, Latvijas čempione 60m barjerskrējienā, Laura Dūma pārstāvot LV izlasi aizvadīja sekmīgu startu Minskā 12 valstu sacensībās U20 junioriem. Pēc 60m barjerpriekšskrējieniem Laura spēja parādīt trešo ātrāko rezultātu starp visām konkurentēm – 8,70 sek. Ļoti sīvā cīņā finālā Laurai augstā ceturtā vieta  - 8,78 sek. Vēl Laura startēja tāllēkšanā un izcīnīja 10.vietu – 5m 34cm. Komandu cīņas vērtējumā Latvijas junioriem 8.vieta. Uzvaru izcīnīja Itālija, otrā – Baltkrievija, trešā – Polija.