Šī lapa ir izdrukāta no Madona.lv
Interneta adrese:
https://www.madona.lv/lat/socialie-pakalpojumi?fu=read&id=6774

DZELZAVAS PANSIONĀTS

2017.08.30 08:54

Dzelzavas pansionāts ir Madonas novada pašvaldības ilgstošas sociālās aprūpes iestāde, kas izveidota uz bijušās lauku iecirkņa kopmītnes bāzes. 2011.gadā tika renovētas pansionāta telpas, modernizētas komunikācijas (ūdensapgāde, centrālapkure, ugunsdrošība, signalizācijas iekārtas). Tika uzbūvēts otrais stāvs, kurā darbojas dienas aprūpes centrs. Pansionāta klientu ērtībai tika uzstādīts lifts, lai varētu apmeklēt nodarbības, pasākumus, kas notiek dienas aprūpes centrā. Pansionātā ir 30 vietas pensionāriem un invalīdiem.

Sociālās aprūpes iestāde atrodas 26 kilometru attālumā no Madonas un 0,5 kilometru no Dzelzavas centra. Pansionātam ir plaša un labiekārtota teritorija, kur ir iespējams pārvietoties ar ratiņkrēsliem.

Klientiem tiek nodrošināti labiekārtoti dzīves apstākļi, trīsreizēja ēdināšana un nepieciešamie medicīniskie pakalpojumi.

Pansionātā regulāri norit darbs pie dzīves un sadzīves apstākļu pilnveidošanas un dzīvojamo telpu uzlabošanas.

Uzturmaksa mēnesī (ar 2019.gadu) - EUR 503,00.  (novadā deklarētiem iedzīvotājiem EUR 453,00)


Ņemot vērā pieprasījumu pēc īslaicīgas aprūpes pakalpojuma un optimizējot Madonas novada Dzelzavas pansionāta telpu izmantošanu, Madonas novada dome 2017.gada 31.augusta domes sēdē pieņēmusi lēmumu par "sociālo gultu" izveidošanu. Dzelzavas pansionātā.

"Sociālā gulta" nodrošinās īslaicīgu atrašanos aprūpē, cilvēkam atlabstot pēc operācijas, pēc akūtas saslimšanas, saņemot nepieciešamo rehabilitāciju vai uzturoties iestādē, piemēram, savu tuvinieku prombūtnes laikā, kas tādējādi nevar nodrošināt nepieciešamās rūpes cilvēkam, kurš nav spējīgs palikt viens.

Šis pakalpojums ir pieejams, sākot ar 2017.gada 1.septembri, un maksa, kuru pilnā apmērā jāveic klientam, par šī pakalpojuma izmantošana ir:


Kontakti:
Dzelzavas pansionāts
„Grāveri 1”, Dzelzava, Madonas novads, LV-4873
Tel. +371  26331559 
E-pasts: dzelzava.pansionats@madona.lv

Vadītāja p.i. Līga Ikauniece