Šī lapa ir izdrukāta no Madona.lv
Interneta adrese:
https://www.madona.lv/lat/aktualitates-pasvaldiba?fu=read&id=13408

Pašvaldības policija saņēmusi operatīvo transportu

2024.02.09 15:16

Madonas novada un Varakļānu novada pašvaldības policija nesen saņēmusi operatīvo transportlīdzekli VW Transporter T6. Tas ir īpaši aprīkots operatīvo uzdevumu veikšanai - ar stacionāri uzstādītām zilām bākugunīm, skaļu speciālo signālu un speciālo krāsojumu, kas atbilst Latvijas Valsts standartam. Iegādātā operatīvā automašīna ir aprīkota ar piecām sēdvietām un divām papildvietām kravas nodalījumā, aizturēto personu pārvadāšanai.

Tajā ir speciāli iekārtota darba telpa, kura ir veidota, lai pašvaldības policijas darbinieks var mobili un efektīvi uz vietas veikt savus darba pienākumus, pieņemt iesniegumus, uzsākt administratīvo procesu, noformēt materiālus, kas veicina darba efektivitāti.

Galvenās priekšrocības, ko sniedz operatīvais transportlīdzeklis ir:

• ātrāka reaģēšana uz notikumiem, pateicoties trauksmes signāliem;

• policijas redzamība, kas veicina preventīvu ietekmi uz iespējamiem likumpārkāpumiem;

• lielāka drošības sajūtu iedzīvotājiem;

• ērtāka darbu izpilde policijas darbiniekiem, ar mūsdienīgiem risinājumiem.

Šī automašīnas iegāde ir skaidrs signāls par Madonas novada pašvaldības ieguldījumu sabiedrības drošībā un policijas efektivitātes uzlabošanā, kas ir būtiski gan vietējiem iedzīvotājiem, gan viesiem.

Kopumā operatīvais transportlīdzeklis ir nozīmīgs solis policijas darba kvalitātes uzlabošanā Madonas un Varakļānu novados. Tas palīdzēs nodrošināt operatīvāku reaģēšanu un labāku sasniedzamību, redzamību un uzticamību novadu iedzīvotājiem. 

Valdis Cēpurs 

Madonas novada un Varakļānu novada pašvaldības

Policijas priekšnieks