Šī lapa ir izdrukāta no Madona.lv
Interneta adrese:
https://www.madona.lv/lat/sporta-aktualitates?fu=read&id=11657

Jūnija sākumā Madonā norisināsies divu dienu Baltijas čempionāts enduro

2022.05.31 14:26

Šogad Baltijas valstu motosporta federāciju enduro komisiju pārstāvji ir vienojušies un nolēmuši atjaunot Baltijas čempionāta ieskaiti enduro. Esam lepni, ka Baltijas čempionāta un kausa atklāšanas pirmais posms norisināsies 4. un 5. jūnijā Latvijā, Madonā motoparkā “Smeceres sils”, tas vienlaikus būs Latvijas čempionāta un kausa un Igaunijas čempionāta un kausa otrais posms enduro.

Latvijas motosporta federācijas (LaMSF) enduro komisijas vadītājs, organizators Kaspars Ērkulis: “Esam vienojušies ar Lietuvas un Igaunijas motosporta federācijas pārstāvjiem, ka šogad atjaunosim un rīkosim Baltijas čempionāta ieskaiti. Tas nozīmē, ka arī no Lietuvas un Igaunijas gaidāmi spēcīgi konkurenti. Sacensības būs lielas un grandiozas, dalībnieki būs stipri un pēc ilgiem laikiem gaidāmas pamatīgas cīņas trasē.

Runājot par trasi, organizators atklāj, ka pārbraucienos būs izveidotas jaunas vietas, kuras būs nedaudz grūtākas. Tās plānotas čempionāta klašu dalībniekiem. Būs vēl interesantāk, tas nozīmē arī to, ka pārbrauciens būs nozīmīga daļa gala rezultātam. Raksturīgi Madonas enduro, otrās dienas finālā plānots motokross.

“Aicinu laikus rezervēt naktsmājas, viesnīcas, kā arī ņemiet līdzi savas ģimenes un draugus, jo paralēli enduro, 4. un 5. jūnijā Madonā notiks pilsētassvētki un Latvijas čempionāta posms BMX. Šajās divās dienās būs plaša kultūras un izklaides programma – koncerti, tirdziņi un citas aktivitātes. Visiem būs ko darīt! Uz tikšanos Madonā!” tā Kaspars Ērkulis.

Sacensību nolikums: https://www.lamsf.lv/wp-content/uploads/2022/05/Enduro_sacensibu_nolikums_Madona_2022_V4PS.pdf

Reģistrācija: https://www.licences.lv/events?discipline=2&all

Baltijas čempionāta enduro otrais posms notiks 9.-10. jūlijā Igaunijā, Paikusē, bet noslēdzošais - trešais posms 24.-25. septembrī Lietuvā, Kupišķos.

Atgādinām, ka motosports ir paaugstinātas bīstamības sporta veids, un aicinām būt uzmanīgiem, ievērot norobežojošās lentas un tiesnešu norādījumus, kā arī īpaši pieskatīt savas jaunākās atvases un suņus. Esam par drošu motosportu!

 

Informāciju sagatavoja LaMSF Enduro komisija