Labdarības biedrība Caritas Madona turpina ziedojumu vākšanu Ukrainas atbalstam!

iesūtīts: 2022.03.08 10:25
Pirmā krava ar madoniešu devumu Ukrainu jau sasniegusi. Nākamā ziedojumu pieņemšana plānota šo trešdien, 9.martā no pl. 17:30 līdz 18:30. Adrese: Madona, Saules iela 31 (ieeja no ielas puses). Ziedojamo lietu sarakstu biedrība stingri veido pēc pieprasījuma.

Šobrīd aktuālākais:
  • Medikamenti pret spazmām, krampjiem, antiseptiķi, elastīgās bintes, plāksteri, pretapdegumu līdzekļi, žņaugi, līdzekļi asins recēšanai, pamperi un paklājiņi pieaugušajiem, nomierinošie līdzekļi, medicīniskie gumijas cimdi, pilieni pret acu iekaisumiem, “Asept” aerosols (dezinfekcijas šķīdums), “Ūdeņraža peroksīds”, “Paracetamol”, “Nurofen” suspensija bērniem, "Paracetamol" supozitorijs (svecītes) bērniem, “Ibumetin”, “Dolmen”, “Tavegyl”, “Aktivētā ogle”, “Smecta” pulveris paciņās, sūkājamās tabletes pret kakla sāpēm, deguna aerosols, sīrups pret klepu, baldriāna ekstrakts, "Korvalols", joda spirta šķīdums, briljantzaļais šķīdums ("zeļonka"), “Sudocrem” krēms, “Bepanthen” ziede vai krēms, marles saites (dažādu izmēru), marles salvetes (dažādu izmēru);
  • roku dezinfekcijas līdzekļi, dezinficējošas mitrās salvetes rokām;
  • higiēnas preces: higiēniskās paketes, mitrās salvetes;
  • uzlejamā pārtika ( sausās zupas un tml) , bērnu pārtika, enerģijas batoniņi, rieksti, konservi, tēja, kafija;
  • segas, guļammaisi;
  • no apģērba šobrīd nepieciešamas tikai zeķes, apakšveļa (jauna un mazlietota), termoveļa.
Citas lietas šobrīd netiek pieņemtas!

Lūgums ziedojumu nest kastēs, šoreiz kastes ciet nelīmējam! Pirms sūtīšanas viss tiek Madonā sašķirots, vadoties pēc Rīgas norādēm. Savukārt kastēs lūdzam nest tādēļ, ka tas ir nepieciešams transportēšanai (safasēts maisos netiek pieņemts vešanai).

Atgādinām, ka šī nav pašdarbība un arī citus biedrība aicina ar to nenodarboties! Biedrība sadarbojas ar attiecīgajām institūcijām, darbu veic attiecīgi to norādēm, maksimāli izpildot visu, lai jūsu ziedojums patiešām sasniegtu Ukrainu!
Vajadzības mainās ik pa dienām, brīžiem pat pa stundām, tādēļ lūgums sekot līdzi jaunākajai informācijai, kas tiek publicēta biedrības Facebook kontā: https://www.facebook.com/caritasmadona/

Jāpiebilst, ka darbi tiek veikti brīvprātīgi, no darba brīvajā laikā, līdz ar to lūgums būt saprotošiem brīžos, kad biedrības darbinieki neatbild uz telefonzvanu vai kavējas SMS atbilde.

Paldies par sapratni, paliekam vienoti!
Neskaidrību gadījumā zvanīt Ramonai (29215089) vai Sandrai (29461604).
Pārsūti Draugiem.lv Pārsūti Facebook Pārsūti Twitter Pārsūti LinkedIn
© 2008-2022 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums