Valsts vienotais informatīvais tālrunis “Palīdzība ukraiņiem Latvijā” uzsāk darbu/ Працює державний єдиний інформаційний телефон «Допомога українцям у Латвії»

Lai sniegtu būtiskāko informāciju par atbalsta sniegšanas un saņemšanas iespējām Ukrainas civiliedzīvotājiem vienuviet, darbu uzsācis Sabiedrības integrācijas fonda izveidotais vienotais informatīvais tālrunis – “Palīdzība ukraiņiem Latvijā” – 27 380 380.
iesūtīts: 02.03.2022lasīt tālāk

Par pārtikas un pamata materiālā atbalsta paku saņemšanun Ukrainas kara bēgļiem Latvijā/ Українські біженці війни можуть отримати безкоштовні набори продуктів харчування та базового матеріального забезпечення

Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) īstenotās Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām programmas ietvaros sniegs pārtikas un pamata materiālā atbalsta pakas Ukrainas kara bēgļiem Latvijā, kas ir saņēmuši pašvaldības sociālā dienesta izsniegto krīzes izziņu.
iesūtīts: 31.03.2022lasīt tālāk

INFORMĀCIJA PAR ATBALSTU UKRAINAS CIVILIEDZĪVOTĀJIEM

Šī gada 5. martā spēkā stājās «Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likums». Tas paredz atbalsta sniegšanu Ukrainas civiliedzīvotājiem, kuri izceļo no Ukrainas vai kuri nevar atgriezties Ukrainā Krievijas Federācijas izraisītā bruņotā konflikta dēļ, atbalsts tiek sniegts bruņotā konflikta norises laikā. Ukrainas civiliedzīvotāji šā likuma izpratnē ir Ukrainas pilsoņi un viņu ģimenes locekļi, kā arī personas, kuras Ukrainā saņēmušas pastāvīgās uzturēšanās atļauju, bezvalstnieku statusu vai starptautiskās aizsardzības statusu, un to ģimenes locekļiem.
iesūtīts: 04.04.2022lasīt tālāk

Madonas novadā ieradīsies ap 115 Ukrainas civiliedzīvotāju

Šajā nedēļas nogalē Madonas novadā ieradīsies ap 115 Ukrainas civiliedzīvotāju – bērni-basketbola skolas audzēkņi un Ukrainas enerģētikas nozares darbinieku ģimenes, kuriem tiks nodrošinātas izmitināšanas iespējas, izmantojot pašvaldībai pieejamos resursus visā novada teritorijā.
iesūtīts: 18.03.2022lasīt tālāk

Ar krāsām par mieru! Uzzīmē labestību!

Šis ir laiks, kad savās sirdīs, prātos, darbos mums jārod un jāpauž labestība, līdzjūtība, cilvēkmīlestība. Atbalstīt tos, kam nepieciešama palīdzība mēs varam dažādos veidos. Arī ar zīmējumiem.
iesūtīts: 12.03.2022lasīt tālāk

Madonieši ziedo Ukrainas atbalstam - video

Divas dienas, divdesmit lokācijas, tūkstošiem cilvēku - tā ir humanitārās palīdzības vākšana Ukrainai, kas nupat “Labdarības lapas” vadībā aizritējusi visā Latvijā. Cilvēku gatavība palīdzēt ir milzīga, taču būtiski apzināties, ka kara situācijā atbalsts sniedzams centralizēti, saskaņojot ar valsts pārvaldi, nedz uz savu iniciatīvu, pretējā gadījumā labi domātais rada vien sarežģījumus.
iesūtīts: 04.03.2022lasīt tālāk

Ukrainas atbalsta pasākums Madonā

Pēc Latvijas Pašvaldību savienības aicinājuma, trešdien, 2.martā, pulksten 18.00 gan Madonā - Saieta laukumā, gan visos Madonas novada pagastos un apvienībās notika vienlaicīgs atbalsta pasākums, tādējādi paužot atbalstu un solidaritāti Ukrainai, tās cīņā pret Krievijas militāro agresiju un cīņā par valsts neatkarības saglabāšanu.
iesūtīts: 02.03.2022lasīt tālāk
© 2008-2022 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika