Valsts apbalvojums - Edgaram Līcītim!

iesūtīts: 2021.11.22 10:20
Saskaņā ar Valsts prezidenta un Ordeņu kapitula 2021. gada 22. oktobra lēmumu piešķirti 60 augstākie Latvijas valsts apbalvojumi. Triju Zvaigžņu ordenis piešķirts 33 personībām, Viestura ordenis – 11 personībām un Atzinības krusts – 16 personībām.

Ar augstākajiem Latvijas valsts apbalvojumiem apbalvoti cilvēki, kuri izcili kalpojuši Latvijas valstij un tautai un kuru pašaizliedzīgais, profesionālais un sabiedriskais darbs, pilsoniskais veikums ir pelnījis augstāko valsts atzinību.  Augstākie valsts apbalvojumi piešķirti cilvēkiem, kuri augsti profesionāli, īpaši pašaizliedzīgi un drosmīgi veikuši amata pienākumus līdz šim nebijušas sarežģītības sabiedrības apdraudējuma situācijā – Covid-19 pandēmijas laikā. Katra atsevišķais darbs un ieguldījums ir vienlīdz izcili vērtējams un cildināms. 


Par sevišķiem nopelniem Latvijas valsts labā par  Viestura ordeņa kavalieri iecelts:

Latvijas Republikas Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes Zemessardzes 25. kājnieku bataljona 2. kājnieku rotas komandieri, kapteinis EDGARS LĪCĪTIS.

Apsveicam un lepojamies!

Ordeņa devīze ir Confortamini et pugnate (“Esiet stipri un cīnieties”).

Ar Viestura ordeni apbalvo par:

  • sevišķiem militāriem nopelniem, kā arī par sevišķiem nopelniem nacionālās pretošanās kustībā un valsts neatkarības aizstāvēšanā;
  • valsts drošības un sabiedriskās kārtības uzturēšanā un nostiprināšanā;
  • valsts robežas apsargāšanā;
  • valsts bruņoto spēku veidošanā;
  • valstiskās apziņas ieaudzināšanā pilsoņos, sagatavojot tos kalpošanai savai valstij un zemei un savas valsts un zemes nelokāmai aizsargāšanai.


‌Informāciju sagatavoja: Ilze Riekstiņa
‌Madonas novada pašvaldības 
‌Centrālās administrācijas Attīstības nodaļas
‌vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste  
Pārsūti Draugiem.lv Pārsūti Facebook Pārsūti Twitter Pārsūti LinkedIn
© 2008-2021 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika