PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

Personīgās izaugsmes pēcpusdienas ceļā pie madoniešiem

Notiek: 14. decembris 15:00 - 17:00
MADONA; Septītās dienas adventistu Madonas draudzes telpas, Martas Riekstas iela 1c, Madona, LV-4801

Ar nelielu nokavēšanos uzsākot jauno mācību gadu, kā arī domājot par to, kā iekrāsot kādu pēcpusdienu spilgtākās krāsās, ir sagatavota jauna, praktiska un izglītojoša programma: “Personīgās izaugsmes pēcpusdienas”.

Katrā pēcpusdienā būs 3 mācību stundas: Bībeles klase, Veselības klase un Kulinārijas klase.

Bībeles klasē kopīgi studēsim Bībeli, tāpēc, ja Jūsu īpašumā jau ir Bībele, ņemiet līdzi, bet, ja nav - saņemsiet to dāvanā. Meklēsim atbildes uz dzīves svarīgiem jautājumiem. Visā dzīves laikā mums dāvāta iespēja meklēt, klaudzināt, atrast, piedzīvot, atzīt un iemīlēt savu Glābēju.
Veselības klasēs apskatīsim konkrētas saslimšanas un to risinājumus caur dzīvesveida prizmu Floridas ārstu izstrādātās programmas “Creation Health” kontekstā.
Kulinārijas klasēs iepazīsimies ar receptēm, kuru pamatā būs ievērots princips - pilns grauds. Pie tējas tases nogaršosim konkrēto recepti, ar domu apgūt ko jaunu savas ēdienkartes dažādošanai, kā arī gūt iedvesmu vēlāk pacienāt savu ģimeni, draugus, klasesbiedrus un kolēģus.

Programmā ieplānotas 9 tikšanās reizes, no kurām 3 būs jau šajā gadā:

1. pēcpusdiena sestdien, 9.novembrī
Bībeles klase - Vai kāds mani mīl?
Veselības klase - Depresija
Kulinārijas klase - Sāļais kliņģeris
2. pēcpusdiena sestdien, 30.novembrī
Bībeles klase - Cilvēka lielākā vajadzība
Veselības klase - 2.tipa diabēts
Kulinārijas klase - Pilngraudu krekeri
3. pēcpusdiena sestdien, 14.decembrī
Bībeles klase - Nožēla, kura nav jānožēlo
Veselības klase - Aptaukošanās
Kulinārijas klase - Ābolu doniņa

Personīgās izaugsmes pēcpusdienas notiks Septītās dienas adventistu Madonas draudzes telpās, Martas Riekstas ielā 1c, bez maksas. Pēcpusdiena plānota apmēram divu stundu garumā, laikā no 15:00 - 17:00. Bībeles klasi vadīs mācītājs Agris Bērziņš, Veselības klasi - sertificēta “Creation Health” programmas vadītāja Baiba Bērziņa un Kulinārijas klasi - Irita Hommika, kura jūtas droša dažādu stilu ēdienu pasaulē. Tā kā šo programmu varētu nosaukt par mūžizglītības programmu, apmeklētājiem vecuma ierobežojuma nav. Iepriekšēja pieteikšanās nav vajadzīga, taču, lai uzzinātu detalizētāku informāciju - zvanīt pa tālr.: 26457714.

Gada nogale ir piemērots laiks, lai dziļāk ieskatītos savā dzīvē un dotu “zaļo gaismu” turpmākajai izaugsmei. Vienatnē un dzīves steigā reizēm pazūd spēks un motivācija, tāpēc laipni lūgts ikviens pievienoties kopīgajām izaugsmes pēcpusdienām, rodot prieku un iedvesmu krāsainākai dzīvei! Jāņa evanģēlija 10.nodaļā Jēzus vārdi apstiprina, ka tas ir iespējams: “Es esmu nācis, lai tiem būtu dzīvība un pārpilnība.”

Septītās dienas Adventistu Madonas draudze

Informāciju iesūtīja: Baiba Bērziņa.
Mob.tālr.: 00 371 26457714.

‌Ievietoja:
‌Inga Arāja
 
 
© 2008-2021 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »