PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

Žana Marka Folca un Stefana Olivas (Francija) koncertprogramma "GERSHWIN"

Notiek: 11. oktobris 19:00 - 20:10
MADONA; Madonas pilsētas kultūras nams, Raiņa iela 12, Madona, Madonas novads, LV-4801

Šī nav pirmā Žana Marka Folca un Stefana Olivas tikšanās mūzikā. Francijas mūziķu duets kopā muzicē jau vairāk nekā desmit gadus un Gēršvina mūzikai veltītais albums ir jau ceturtais mūziķu kopīgais ieraksts. Dialogs starp klasikās un laikmetīgās mūzikas klarnetistu un diskrēto franču džeza pianistu tiek ne vien atjaunots, bet arī bagātināts.

Džordžam Gēršvinam veltītais ieraksts, ko radījuši klarnetists Žans Marks Folcs (Jean-Marc Foltz) un pianists Stefans Oliva (Stephan Oliva), nav tikai slavenu standartu izlase - tā ir dziļa izpratne par komponista bagātīgajām harmonijām, patiesa aizrautība ar viņa dzīvesstāstu.

Franču mūziķi satiekas pie Džordža Gēršvina mūzikas, kurš līdzīgi kā viņi apvieno džezu un klasisko mūziku. Mūziķi, ar visas kamermūzikas smalkumu, gan uz skatuves, gan ierakstos izpilda slavenos amerikāņu komponista darbus.

Koncertprogrammā skan gan Gēršvina klasiskās mūzikas darbi, gan visā pasaulē populārie komponista Brodvejas mūziklu skaņdarbi.Koncertu piedāvā Madonas novada pašvaldība sadarbībā ar Francijas institūtu Latvijā.

Ieeja pasākumā bez maksas.
Ieejas kartes: Madonas pilsētas kultūras nama un visās "Biļešu Paradīzes" kasēs.


Publicitātes foto: Cecil Mathieu.

Informāciju apkopoja un sagatavoja:
Inga Arāja
Madonas novada pašvaldības Kultūras nodaļas
Galvenā speciāliste kultūras darba organizatore
Tālr.: 00 371 64860579, 27868891
inga.araja@madona.lv
http://www.madona.lv

 
 
© 2008-2021 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »