PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

Brīvdabas kino bērnu dziedāsanas svētku vietā

Notiek: 5. oktobris 19:00 - 19:00
PRAULIENA; „Mācītājmuižā”, Praulienas pagasts, Madonas novads

Piektdien, 5.oktobrī, ikviens ir laipni aicināts uz brīvdabas kino seansu Ivara Seleckas filmai „Turpinājums” (2018)*.

Brīvdabas kino tiek organizēts nodibinājuma „CEMEX iespēju fonds” ietvaros, kas atbalstījis biedrības „Stūrakmens” projektu „Jaunu āra skatuves soliņu uzstādīšana bērnu dziedāšanas svētku vietā”. Brīvdabas kino plānots kā jauno āra skatuves soliņu atklāšanas pasākums.

Kino apmeklējums - bezmaksas. Ņemot vērā rudenīgos laikapstākļus, omulīgai filmas skatīšanai tiks piedāvāta silta tēja un pledi. Lietus gadījumā filma tiks demonstrēta iekštelpās Mācītājmuižā.

*Latvijas dokumentālā kino klasiķa Ivara Selecka filma par pieciem bērniem no dažādiem Latvijas novadiem pirmajā klasē. Kārlim ir stipras ģimenes saknes Latvijas laukos, Gļeba vecvecāki Latvijā iebraukuši tikai padomju gados, Zanes ģimene ir pirmās paaudzes pilsētnieki, Anastasijas ģimene no pilsētas pārcēlusies uz laukiem, bet Anetes mamma dzīvo Anglijā. Viena gada  vērojums par to, kas notiek bērna prātā.

Filma "Turpinājums" ir pirmā daļa no ieplānota ilgtermiņa kino vērojuma par pieciem Latvijā dzimušiem bērniem. Filmu cikla mērķis ir atgriezties pie pirmās filmas varoņiem ik pēc septiņiem gadiem un dokumentēt viņu dzīves gājumu līdzi laikam.

Informāciju iesūtīja: projekta "Jaunu āra skatuves soliņu uzstādīšana bērnu dziedāšanas svētku vietā" vadītāja Daina Pētersone.

‌Ievietoja:
‌Inga Arāja

 
 
© 2008-2021 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »