Pārgājiena maršruts "Gar Kāla ezera krastu" (12 km)

Dabas draugiem un pastaigu cienītājiem iesakām doties 12 km garā pārgājienā gar Kāla ezera krastu. Maršuts rēķināts 6 km uz vienu galu + 6 km atpakaļ, kopā 12 km.

Maršruta raksturojums:  iešana pa koplietošanas lauku ceļiem, kur ezera piekrastes ainavas mijas ar koptām lauku sētām, reljefs paugurains ar tālām Vidzemes augstienes skatu panorāmām, vairākās vietās iespējams piekļūt pie Kāla ezera. Pārgājienu cienītāji par šo maršrutu ir teikuši “Šeit ir Latvijas Šveice!”. 

Sākuma/beigu vieta.
Par auto novietnes un bāzes vietu iesakām izvēlēties kempingu “Ielāpi”. Iepriekš pasūtot, šeit var sarunāt arī pusdienas mājas gaumē.

Maršruta tālākais punkts - ogu audzētavu un pārstrādes saimniecību “Jāņkalni”. Varat iet līdz Jāņkalnu celiņam un tad griezties atpakaļceļam, bet interesantāk būs, ja pieteiksiet ekskursiju pa saimniecību. Šeit var arī nopirkt produkciju: ogas, sukādes, marmelādes, sulas.

‌Atpakaļceļš pa to pašu ceļu, lai vēlreiz izbaudītu Kāla ezera apkārtnes skaistumu!

‌Foto galerijā bildes no pārgājiena 2019. gada augustā.

Kontakti:
Adrese:Madonas novads, Vestienas pagasts.

Komentāri

Jūsu atstātais komentārs sniegs vērtējumu, atsauksmi un ierosinājumu.
Ja Jums radies kāds jautājams – izmantojiet sadaļā “kontakti” norādīto tālr.nr. vai e-pastu un sazinieties tūrisma pakalpojuma sniedzēju!
Labi

Copyright © 2008-2020 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »