"Domu pietura" - mājas vīnu degustācija un iegāde, "Madonas novada garša" objekts

PIEDĀVĀJUMS:
   * Mājas vīnu degustācijas programma (upeņu, rabarberu, jāņogu, ķiršu, cidoniju, aveņu, melleņu, dzērveņu un vīnogu pussaldie vīni).
   * Sarunas par vīnu un padomi tā gatavošanā.
   ‌* Vīnu iegāde (iepriekš piezvanot).

‌Grupas lielums:
‌   * vasarā līdz 65 personām;
‌   * ziemā līdz 35 personām.


‌Uzņēmums tūrisma akcijā "Madonas novada garša" ieguva tilulu
“Interesantākā ekskursija”.

Saimnieku stāsts:
‌Mantojot Kārļa Dumbrāja (dz.1918.g.) vismaz 50 gadu garumā koptās vīna gatavošanas tradīcijas, meita Astra un mazmeita Ilze 2012.gada nogalē nolēma dibināt nelielu ģimenes uzņēmumu ar filozofisku nosaukumu SIA “Domu pietura”. Uzņēmums piedāvā vīna degustācijas – vasarā līdz 65 cilvēku lielas tūristu grupas tiek uzņemtas āra teltī, kura iekārtota kafejnīcas stilā, līdz 25 cilvēku grupas ir iespēja uzņemt arī oriģināli iekārtotajā šķūnī, savukārt ziemā uzņēmums degustācijas siltos apstākļos var nodrošināt līdz 35 cilvēku lielām grupām. Gādājot par īpašu noskaņu un muzikālo noformējumu, “Domu pietura” kļuvusi par skaistu pieturu arī jaunajiem pāriem un/vai kāzu viesiem. Ikdienā ikvienam interesentam, saskaņojot pieteikumu, piemājas veikaliņā iespējams iegādāties saražoto produkciju. Vien atsevišķos gadījumos un svētku reizēs uzņēmums piedalās gadatirgos vai gatavo skaistas dāvanas – vīna pudeles īpašā noformējumā.

Kopā ar tēvu, lasot speciālo literatūru un izmēģinot pagatavot arvien jaunas vīna gatavošanas receptes, ģimene nonākusi pie vienkārša secinājuma – visgardākie un veselīgākie ir tie mājas vīni, kas raudzēti no īstām dārzā un mežā iegūstamajām ogām un augļiem. Uzņēmuma piedāvājumā allaž ir kāds rabarberu vīns, ko Madonas novada pašvaldības konkursā “Madonas novada garša 2015” uzņēmums izvirzījis kā savu īpašo, vienmēr pieejamo vīna veidu. Lielu atzinību un klientu pieprasījumu izpelnījušies meža ogu vīni - piesātinātais un samtainais melleņu vīns, aromātiskais aveņu vīns, klasiskais dzērveņu vīns, kā arī pussausais aroniju vīns. Kopumā vīna darītavā tiek raudzēti ap 20 dažādu veidu vīni, to skaitā upeņu, jāņogu, cidoniju, ābolu, plūmju, ķiršu, pīlādžu, pat piemājas dārzā augošo vīnogu vīns, tomēr, ņemt vērā to, ka vīna darīšana ir ļoti sezonāls, radošs un dažkārt arī neprognozējams process - ne vienmēr iespējams baudīt un iegādāties visus vīna veidus vienlaicīgi. Iespējams tieši regulāra un kvalitatīva vīna baudīšana ir noslēpuma atslēga Kārļa Dumbrāja garajam mūžam, ar kuru viņš labprāt dalās, ikreiz uzņemot viesus “Domu pieturā”.

Piedzīvo emocionālu satikšanos ģimenes vīna darītavā un gūsti prieku un garšas baudas, degustējot daudzveidīgos mājas vīnus!

 Skatīt video (2015):


Informācija par cenām:
4 veidu vīnu degustācija un nelielas uzkodas:
* 5 EUR no personas, grupai – ne mazāk par 30 EUR.
Kontakti:
Darba laiks:Pēc pieteikuma!
Adrese:Raiņa iela 19, Madona, LV-4801
GPS:56.8557, 26.2107
Tālrunis:+371 29296045 (Astra Riekstiņa)(LV, RU); 26395710 (Ilze Riekstiņa) (LV, RU, ENG)
Internetā:http://www.domupietura.lv https://www.facebook.com/domupietura/
E-pasts:info@domupietura.lv

Komentāri

Jūsu atstātais komentārs sniegs vērtējumu, atsauksmi un ierosinājumu.
Ja Jums radies kāds jautājams – izmantojiet sadaļā “kontakti” norādīto tālr.nr. vai e-pastu un sazinieties tūrisma pakalpojuma sniedzēju!
Labi

Copyright © 2008-2019 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »