„Šlāgeris“ - užeiga ir bakalėja

   15_06_2012 006.jpgKrodziņš Šlāgeris
Pasiūlymas:
* Nedidelė, bet jauki užeiga, vasarą veikia lauko terasa.
* Šeimoms draugiška aplinka.
* Kavinė - vietų skaičius iki 35 asm.
* Tarnyba meniu.
* Įvairus, gausus valgiaraštis, yra ekonominis pietų pasiūlymas.
* Prie patiekalo patiekiama pačių kepta duona.
* Pastate yra ir Bakalėja, joje – visada šviežios bandelės.
Kontakti:
Darbo valandos:P: 11.30- 16.00
A, T, Pn: 11.30-20.00
Š: 11.30-16.00
S: uždarytas
Adresas:Raiņa iela 10a, Madona, Madonas novads, LV - 4801
Telefonas:+371 64807101

Komentarai

Prieš 4 n
Labdien. Apmeklēju šo ēstuvi otro reizi un atkal saskāros ar viesmīles nelaipno apkalpošanu. Ir sajūta, ka šis darbs viņai nepatīk un kāds viņai ar varu liek strādāt. Kad atnesa ēdienu, mans zīdainis bija salocījis divas salvetes...uz ko es saņēmu aizrādījumu, lai salvetes neaiztiekot...tās maksājot naudu. Pirmo reizi dzīvē man kāds ir aizradījis par to, ka ir lietotas salvetes. Iespējams vadībai ir jāpamāca viesmīli, kā jāapkalpo klienti un ja viņai ir grūtības sveicināties, tad vismaz jāpasmai..
Prieš 3 m
Tātad tā!Jūtos ļoti sarūgtināta pēc šodienas nesenā apmeklējuma šajā vietā ! Viesmīles attieksme kā pret mums (klientiem ) nelaipna -Ne labdien ,ne uz redzēšanos.Kā arī jautājums par bērna krēsliņu ,sarūgtināja vissvairāk. Pajautājām ,un ar asiem žestiem pateica tur aiz stūra stāv ! Kā tālākais bija par ēdienkartēm ,paņēmām atkal kaut kas nepatika un asi uzbrauca ,piegājam pie galdiņa apsēsties -Krēsli mīkstie netīri ar ēdienu ,galds arī-Nu labi paši notīrījām ar esošajam salvetēm uz galda kas ..
Prieš 4 m
Paldies ! Mūsu saimei pats iecienītākais un foršākais krodziņš Madonā - gan ēdienkarte , gan apkalpošana, gan aura un protams īpašnieks, kurš visu to nodrošina! Paldies ka Jūs esat!
Jūsų komentaras gali būti peržiūra, vertinimą ir pasiūlymą. Jei norite užduoti klausimą, susisiekite su paslaugų teikėju, naudojant aukščiau pateiktą kontaktinę informaciją!
Susitarti

Copyright © 2008-2019 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »